Ter Önleyici Deolar ??

bendeee lady speed stick kullanıyorum çok memnunum. sürüyorum sonra peçeteyle üzerindeki ıslaklığı hafif değdirerek alıyorum çok da güzel kokuyooo. tavsiye ederimmm
:nazar:

deotak bende kullandım etkili ama bi süre sonra koltuk altımda ağrı yaptı terlemeyi önleyici ürünler kullanmayın

roll on olarak avonun ürünleri iğrencc zaten. ben banyodan sonra kullanılan deotak ı onerıyorum. fresh olanı daha etkili, bunu suruyorum uzerıne parfum, terlesem bile ter parfum kokuyor cok memnunum

deotak fazla sürmeyin.Koltuk altı bölgesinde fındık büyüklüğünde sertlikler oluştu.bırakınca geçti

benimde kullanmadığım antiperspirant kalmadı koltuk altı için roll on deodorant birçok şeyi denedim kimisi kısmen etkili oldu kimisi hiç işe yaramadı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine lipoter diye bir antiperspirant aldım abartısız temmuzdan beri kullanıyorum yaz kış farketmiyor leke iz falan yapmıyor kokusuz tavsiye edebilrim.

benimde kullanmadığım antiperspirant kalmadı koltuk altı için roll on deodorant birçok şeyi denedim kimisi kısmen etkili oldu kimisi hiç işe yaramadı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine lipoter diye bir antiperspirant aldım abartısız temmuzdan beri kullanıyorum yaz kış farketmiyor leke iz falan yapmıyor kokusuz tavsiye edebilrim.
Selam canım ise yariyormu gercektens koltuk alti terlemesinden cok dertliyim cok aşırı terliyo kışın bile hep ıslak kullandigim deolar sadece guzel kokuyor ama ben kokudan deil islakliktan muzdaribim.. terlemeyi önlüyomu bu ürün.

merhaba canım açıkçası bende kokudan yana sıkıntı yaşamıyordum zaten deli gibi parfüm kullanıyorum ancak ıslaklık ve izler belirginleşme o sıkıntıyı yaşamayan bilemez ancak şuan herhangi bir problemim yok kullanmaya devam ediyorum inanırmısın çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. mutluyum onunla :)

X