Ter Önleyici Deolar ??

P

papaty

Ziyaretçi
arkadaşlar kullandığım deodorant ve roll-on lar hep kıyafetlerime leke yapıyor .Şu ana kadar en çok avon un ürünlerinden ve bi kaçtane daha marka kullandım ama sonuç aynı oldu.özellikle siyah kıyafetlerimden beyaz beyaz sırıtıyorlar yıkanmaylada çıkmıyorlar.bana hem teri ve kokuyu mükemmel engelleyen hem de leke yapmayan bir roll-on yada deo önerilerinizi bekliyorum.öptüm sizi...

p.gif
a.gif
p.gif
a.gif
t.gif
y.gif
a.gif

roll on olarak avonun ürünleri iğrencc zaten. ben banyodan sonra kullanılan deotak ı onerıyorum. fresh olanı daha etkili, bunu suruyorum uzerıne parfum, terlesem bile ter parfum kokuyor cok memnunum

roll on olarak avonun ürünleri iğrencc zaten. ben banyodan sonra kullanılan deotak ı onerıyorum. fresh olanı daha etkili, bunu suruyorum uzerıne parfum, terlesem bile ter parfum kokuyor cok memnunum

sağol canım önerin için.bir deneyim bakalım.bende memnın kalırım inşallah.bu arada bir daha avonunkileri kullanmayacağım kesin.a.s.

rexona aloa verali olani deneyebilirsiniz. hem renk yapmiyor hem kendine has bir kokusu yok. ben bayagi memnunum

ben de rexonadan bir de lady speed stick'in deodorantlarından memnunum.

bence en iyisi sadece deotak klasik.mecbur kalmadıkça deodorant kullanmam yada pudrasız olanını kullanırım terlemyi önlemeyen ürünler seçin bence ter kol altından atılmazsa vücüdün farklı yerlerinden atılırmış buda dengeyi bozarmış.rexona musk çok güzel öneririm terliyosun ama mis gibi deodorant kokuyosun

bence en iyisi tartışmasız maxim.hem teri önlüyor, koltukaltın kupkuru oluyor dolayısıyla koku filan olmuyor.leke zaten hiç yok,ben rahatlıkla siyah kıyafetlerimi giyebiliyorum.piyasada çok pahalı ama gitti gidiyorda aratırsan belki vardır.ben hep ordan aldım baya da ucuz oluyo piyasaya göre.tabi yan etkisi filan olabilir o yüzden ikide bir kullanmak ne kadar iyi bilemem.bir de maxim dışında vichyninki güzel diye duydum.maxim kadar etkili değilmiş ama daha ucuzmuş.inşallah yardımcı olmuşumdur.

terlemeyi durdurmak ne kadar sağlıklıfisfisfis vucuttan toksınlerın bır sekılde atılması lazım

Zaten yabancı markalara fazla yatırım yapmanızı tavsiye etmem. Şu Avon'un Türkiyeden kazandığı para ne kadar büyük bir bilseniz

dove çok iyi ama leke yapıyor ne yazık ki

Arkadaşlar ben çok şikayetçiyim şu terleme olayından...Yazın siyahtan başka renk giyemiyorum...bir bayan için çok çirkin bir görüntü oluyor terlemek...Ne ürün kullandıysam olmadı...o sıcaklarda koltukaltları ufacık bile terlemeyenlere imreniyorum...ARTIK YAZIN BENDE RENKLİ RENKLİ KIYAFETLER GİYMEK İSTİYORUM NE OLUR BANA YARDIM EDİN... senağlama

Nivea pearl beauty çok güzel.Çok hafif kokuyor..

Ablacım yararı oluyormu gerçekten???
Çünkü ben çok terliyorum artık bıktım gerçekten???
Nerden alablirim parfümerilerde varmıdır birde fiyatı nedir??Rol-on mu bu senin bahsettiğin...Paylaşımın için şimdiden çok teşekkür ederim..
:Roflol:

lady speed stick ama jel olanı kesinlikle tavsiye ederim.
nivea'da leke yapıyor maalesef ama kokusu harika
pudra olayı önemli değilse lady speed stick 24/7 sprey var harikaa kokuyor harika ama o da pudralı !

lady speed stick ama jel olanı kesinlikle tavsiye ederim.
nivea'da leke yapıyor maalesef ama kokusu harika
pudra olayı önemli değilse lady speed stick 24/7 sprey var harikaa kokuyor harika ama o da pudralı !

Fiyatı nekadar arkadaşım....

rexona aloe verali. kokusu yok leke yapmiyor terliyorsun ama disariya sızmiyor yani koltukaltın islak kiyafetin degil. fiyatida tas catlasin 5 liradir

Çok teşekkür ederim periprensesi...Gerçekten yararlı olursa sana çok çok dua ederim :) gerçekten yazın çok sıkıntı çekiyorum...

rica ederim umarim begenirsin. bende cok sikayetciyimdir rexona iyi geldi. eger ise yaramazsa erkek roll onlarini dene bazilarinda ise yariyormus

Merhaba terletmeyen roll-on diye bir şey olamaz yani olmamalı.Hani şu koltuk altına botox yaptıranlar var ya bunun sıkıntısını meme kanseri olarak yaşıyorlar sonra.Ayrıca bitkisel olmayan roll-on larda alüminyum tuzu varmış arkadaşlar bunlar da meme kanserine yol açan kimyasallar.Ben saf aloe vera stick kullanıyorum.Bence artık bitkisel kullanmalıyız her şeyi.

bende avonun kileri kullandım ama hiç bir işe yaramıyorlar. nişanlım söz sepetimin içine :) nivea ipeksi dokunuş die bir roll on koymuştu. yani izmirin sıcağını bilenler bilir o sıcakta bile heryerim terliyordu ama kolaltımda kesinlikle hiçbir şekilde terleme oluşmadı. 1 senedir onu kullanıyorum tavsiye ederim.
t.gif
e.gif
q.gif
u.gif
i.gif
l.gif
a.gif
a.gif

evet nivea iyi gerçekten. yada bana kuaförüm söylemişti banyodan sonra deotak.çok etkili bence.banyodan sonra sürüyosun. bi daha ki banyoya kadar idare ediyor.ama ben arada niveayı kullanıyorum.

X