Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Tepe Home mobilya

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

sedergine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
249
0
Kızlar haftasonumuzu mobilya bakarak geçirdik Öldük resmen ayaklarımıza kara sular indi ama süper keyifliydi yaaa Tepe home da karar kıldık 1-2 gün içinde almayı düşünüyoruz. Bir de sizlere fikrinizi sorayım dedim. Yalnız koltuk takımlarını ne internet sitesinde ne de google da bulamadım. Salı günü tekrar gitmeyi düşünüyoruz mağazaya, fotoğraflarını çeker koyarım
Özet olarak;
- Koltuk takımım bir 3lü, bir 2li ve iki tane tekliden oluşuyor. Tekliler ve 2liler koyu yeşil, hani şu eskiden olan koltuklar gibi nostaljik bir havası var 3lüm de kirli beyaz üstüne yeşilli pembeli çiçekler var. Tarz olarak benzediği bir modelini koydum tepenin ama aynısı değil. Benim yastıklar bu kadar yumuşak değil, formu daha dik.
- Yemek odası ve yatak odası meşe. Yemek odasındaki büfe fotoğrafta gördüğünüzün komidin ve şifonyerler gibi meşe olanı olacak, o rengini bulamadım da Bir de konsoldaki camlı kısım da meşe olacak. Konsolumda cam yok yani içerisi görünsün istemedim. Bir de yemek masası var açılıp kapanabilen. Dört ayaklı masa bir özelliği yok, sandalyeleri de tamamen kumaş kaplı. Koltuklarımla uyumlu olarak döşenecekler.
- Yatak odasında iki tane komidin, bir tane geniş bir tane daha dar şifonyeri ve aynası var. Yatak bazalı olacak, tek kişilik iki tane baza şeklinde. Ama yatağımız ayrılmıyor Yatak başlığını da bulamadım internette, o da meşe, kadife vs değil yani. Kıyafet dolabı da bu resimde gördüğünüz gibi ama rengi bana biraz değişik geldi. Kalan diğer mobilyamın renginde normalde, böyle araları alacalı gibi değil yani.
İşte böyleeeee Ben evimde sıcak bir atmosfer olsun istedim o yüzden çok pırıltılı, lake veya koyu renk mobilyaları tercih etmedim. Rahat, sade birşeyler olsun istedim. Sözlüm de yatak odasıyla yemek odasına bayılmasına rağmen koltuk takımını pek beğenmedi ama onda da sen hangisini beğendiysen o alınacak diyerek benim gönlümü bir kere daha kazanmayı bildi
Ayyhhh bir de üstünde oturduğumuz günleri görebilsek Darısı isteyen herkesin başına inşallah!

Eklentiler

• $tepe.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 391
Allah mutluluk versin canım...
yalnız tepe'nin ürünleri pahalı değil mi.. ne biliyim ben ankarada oturuyorum ankamalldeki tepe home gezdim.. öyle uygun fiyatlı gözüme kestirebileceğim bir şeyler seçemedim açıkçası.. güzel olanlar da çok pahalı geldi.. yani bir koltuk takımına 5-7bin tl verecek durumum yok en fazla 2-2500..
3lü koltuğun çek yat tarzındamıdır falan.. bazalı çekyatlar günlük kullanımda daha da pratik..

Herşey gönlünüzce olsun canım.. Rabbim utandırmasın.

Canım biz cumartesi günü istanbul yolundaki fabrika satış mağazasına gittik, pazar günü de bilkentteki mağazasına gittik. Fiyatlarda indirim varmış. Nakit alırsan da ekstra indirim yapıyorlarmış. İndirimli hali 2000-2500 e gelecek bir sürü takım vardı. Fırsatınız varsa gidin bakın derim. Bu indirimlerin de ne zamana kadar devam edeceği bilinmiyormuş. Erken davranmak lazım
Benim 3lü de bazalı ya da çekyat değil işte.. Ben de öyle olsun istiyordum ama bu takımı görünce vuruldum. Biz zaten misafir odası almayacağız, 2+1 bir ev tutup oturma odasıyla yemek takımını salona koymayı düşünüyoruz. Kalan tek odaya da çekyat alıcaz sanırım paramız kalırsa
Güzel dileklerin için saol canım, darısı isteyen herkesin başına inşallah

merhaba,canım öncelikle hayırlı olsun,zevkli şeçimler,yemek odası benim kullandığım model ben renk olarak venge gösterdiğin resmi seçmiştim dokunduğun an el izi oluyor,elinde bez gezecen,allahtan salon çok kullanılmıyor.bide kapaklarda tutacak yerlerin metal boyalı attı.durduk yerde ,dolabı camlı almamakla çok iyi etmişsin ne var ne yok doldur.benim camın biri kırık geldi,kendileri monte etmeyince kabul etmediler,oturduğumuz ilde yok zaten bir mobilyacıda cam takıldı şeritleride yapıştırma zaten ikide bir düşüyor.ama yinede çok severek almıştım.

Yaaa o metal boyaların atmasını sevmedim bak :44: Peki bunun garanti kapsamı falan yok mu? Sonuçta sen elinle çıkarmadın ya o boyaları... Püff moralim bozuldu şimdi

ben bu takımı beğenince annem ev hediyesi konya real mağzasından aldı.ama biz niğdede oturuyoruz buruya göndermediler.ankaradan geldi zaten,konyayada,eşim arabaa tutup gidip getirdi.kendileri monte edince garantili oluyordu.biz burda mondide çalışan biriyle görüşüp monte ettirdik paket açılınca cam kırık çıktı ama değiştirmediller.6 yıl oluyor biz alalı.kapak kulpları küçük dügme gibiydi.attı gümüş renk altıda gri pek sırtarmadı oşekilde kullanıyoruz hadi onu geçtim,elizi çok fena çıkıyor ,iyi incele canım kakar senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…