Tenya yumurtası yutup zayıflama!!!!!!!!!!

aa yok artık yani
yazmayın bunları buraya gözünüzü seveyim
burada biz yuh olmaz bu kadar diyoruz ama eminim satılsa ya da üreticisi olsa alıp deneyecek bir sürü insan vardır
Allah akıl fikir versin :kızgın:

ayyyyy çok korkunçç
hiç unutmam orta okulda bir hocamız anlatmıştı
elelri yıkamanın temiz olmanın faydalarından bahsediyordu
birgün okulda nöbetçiymiş
kat nöbetçisi
kızlar tuvaletinin oraya gelince bağırmalar çığlıklar duymuş
içeri girmiş hani noluyor ne bu çığlık,kavga falanmı var diye
bir kız ağlıyormuş tabi tuvaletten sesi geliyor
kurtarın beni diye
kadın zorla açmış wc nin kapısını kızıın içinden yani poposundan resmen yılan büyüklüğünde bişey çıkıyormuş upuzun ve kalın :1shok:
şok olmuştuk dinlerken
oda öyle tenya mikrobumuymuş neymiş
bunlar büyüyormuş insanın içinde
hala aklıma gelir ürkerim
böyle bir olay yaşadım diye anlatmıştı bize

ha birde benim anneannemin bir arkadaşı bir gün anneannemi görmüş yolda
daha halini hatrını sormadan ayy benim içimde yaratık var yaratık demeye başlamış
ananemde ayy bu kadın kafayı yemiş herhalde falan diye düşünmüş
neyse illa gel girelim çay içelim demiş
ananem girmiş olayın aslını anlatmış
bazı sıkıntılarla dr.a gitmiş
film falan çekilmiş kadına
dr.kadının bağırsaklarında yemek kaşığı uzunluğunda patlıcan kalınlığında 2 adet canlı oluştuğunu söylemiş
sebepte sebzelerin marul maydonoz vs nin iyi yıkanmadan yenmiş olması oluyormuş
meğer bu kadın bi yerde ciğer yemiş
herhalde tam temizlenmemiş ciğer, kadının içinde böyle canlılar oluşmuş
dr.2 side dişi yada 2side erkekse sorun yokk ilaçla kuruturuz olmazsa ameliyat demiş
ama biri dişi biri erkekse çok çabuk ürer bunlar demiş
neyseki ikiside dişiymiş,ameliyat olmuştu kadın
ıykkkkkk

Kızlar alın size bir resim ekliyorum, aslında çok daha mide bulandırıcı resimler var fakat bu kadarı yeterli diye düşünüyorum. Şimdi de isteyen yesin bakalım :kızgın:

Mide Bulantısıyla Hastaneye Başvuran Kızın Çekilen Röntgen Filmi !

4637e28bc11vo4xg0.jpg

ayy ama allahım tenyalarla ilgili öyle fotolar gördümkiii
yüklemelimiyim bilmiyorum
korkan falan olur belkii
tamda benim anlattığım hikayenin aynısı

öööğğğ midem kalktı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı
Allah' ım sen herkese akıl fikir ver :Saruboceq:

yılan fobisi olan biri olarak yukardaki resmi gormem sebzeleri daha iyi temzlicemin garantisini verio suan...
deli korktum ya...aklı olan yapmaz bunu...100 kg bile olsam denemem asla....!!!

ya kızlar sakın gözünüzü seveyim.
böle saçmalıkları dikkate almayın. bu kadar da olmaz ama Çok üzgünüm çoook

kızlar birde google da ascaris diye görsellerde araştırın ve görün
oda tenya gibi ama tenya sadece bağırsakta duruyormış
ascaris tüm vücudu dolanıyormuşş
ayy ben bu fotoları gördükten sonra paranoyak oldummmmm :1ninca:

ya kızlar kusura bakmayın ama yazmayın böyle şeyler reklamın iyisi kötüsü olmaz misali alıcısı çıkar allah korusun insanın iliğini kurutur bende duydum bedende oluşan tenyalar hakkında çok kötü hikayeler etraftan metrelerce çıktığına şahit olanlar var önemli olan sağlıklı olmak zayıf olmak herşey demek diğil

cidden içim kalktı okuyunca benneyaptımki
düşünsenize bağırsaklarınızda kurt olacakdelikafadulden
düşüncesi bile iğrenç geldi:nazar:

ayy çok kötü, bide kıpraşır onlar insanın içinde böyk delikafadulden zayıf olmaya degmez. resımlere baktım oyyyy dıkkkandım yiyemem artık bişey istesemde kafamçokkarıştı

tenya yumurtası yutarak zayıflamak öğğğğk düşüncesi zayıflatır insanı
her yemekten önce hcr35 in eklediği resimle bir kere düşün bak nasıl hiç bişey yiyemeden kalkıyorsun masadan

Arkadaslar bazi arkadaslarinda dedigi gibi,bu konunun konusulmasi bile ozendirici olabilir.Ozellikle cok genc arkadaslar diyet konusunda cok bilincsiz seyler yapabiliyorlar.Gerci gazete de cikan habere baktiginizda bu diyeti (tabi diyet demek ne kadar dogruysa) uygulayan unlulerin sayisi pek de azimsanacak gibi degil.Ustelik yasini basini almis insanlar...
Cocukken annem hep kiz kardesime ,sende kesin kurt var dr a goturucem derdi.O kadar cok yemesine ragmen cubuk gibiydi....Bende cocukluk akli bende o kadar zayif olayim diye herseyi ekmeksiz yerdim ki bende de olsun...(Annem peynir,salam gibi seyleri ekmeksiz yerseniz kurt olur derdi cunku) Kimbilir o zaman kurt dediklerinde nasil birsey canlanmisti kafamda....Ama artik zayiflamanin takinti seklini aldigi bir dunyada insanlar bunca olen insana aldirmadan hala yiyip yiyip kusmaya devam ederken ,bu igrenc yontemide denemekten cekinmez diye dusunuyorum...Cunku biizim insanimizda bana bisey olmaz zihniyeti hakim...Orneklerini gormedik mi..Hayat kadini aids oldugunu soyluyor,adamlar atin olumu arpadan olsun ,bize birsey olmaz diyorlar...
Kisacasi biz hem fikir olsak bile bu yontemi denemeye devam edenler mutlaka vardir..Allah insanlara akil fikir versin

Son düzenleme:
hehehehe bi ara benim bağırsağımdan da kurt çıktıydı çok korkmuştum. yıllar sonra yine yediğim bişiy dokunmuş olacakki büyük tuvaletimde beyaz beyaz kıl kurdu gördüm.15 gün boyunca tuvalete çıkmadım yemek yemek yemedim içimde ölsünlerde bi daha görmeyim diye çok korkuyodum sonra karnım çok ağrımaya başlayınca annemler beni doktora götürdüydü iğrenç ilaçlar içmiştim. şimdi bile aklıma geldikçe iğreniyorum.

aaaaaaaayyyyyyyyyyyyyy kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr sanırım kusucammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ııııııııııyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bugün çıkmış hürriyette
ben de duymuştum tenya ama ne olduğunu tam bilmiyodum
görüntüsüne bi bakayım derken aman allahım o ne görüntüler
yoğurt yemiştim ondan bile tiksindim
sanırım uzun süre yemek yiyemem böylelikle kilo vermiş olurum :)

ya ben sebzeleri zaten kaç kez yıkıyordum yaaa bundan sonra bin kere yıkarım artık

ya bi arkadaşın yazdığını okudum ciğer yemiş olmuş filan
yaa napcaz dışarda ciğer,köfte vs de yiyemem artık ben yaaaaaaa

offf bende bu konuyu okurkem midem kalktı ya insanlar kafayı yemiş olmalı ya iştahım kaçtı resmen

X