Ten uyumumu yok, yoksa korktuğum için mi kendimi dizginliyorum

Ben de o nedenle birkaç gündür ona mesaj atmıyorum. Çünkü onu incitmek istemiyorum. Güzel bir iletişimimiz vardı bu şekilde sonlanmasını istemezdim

Adam sana karşı boş değil bal gibi biliyorsun kendini kandırma.
Bana karşı boş olmadığını fark ettiğim için zaten gardımı aldım adamın bana karşı hisleri yok demiyorum. Ama benim açımdan kendimi bir duygu seline veya öylesine bir ilişkiye atabileceğim bir enerji ve ruh halim yok anlatmaya çalıştığım da bu.

O zaman görüşmeyin cevabı çok net belli yeni bir ilişkiye henüz hazır değilsiniz bu bir geçiş dönemi geçmiş ilişkinizden yaralar almıssınız onları iyileştirmeniz lazım (kendi başınıza)

Benzer bir durum yaşadım ve ne kadar zaman geçerse geçsin görüştüğüm kişinin bana dokunmasını istemedim. Etkilenmeyince öyle oluyor, eğer zamanla seven biriysen birkaç ay sonra yakınlaşırsın sen de.
Ben en başta bir şey hissetmediysem o sekil gidiyor, benim gibiyseniz arkadaş olarak devam edin.

Adamın yerinde olsam senin kendi içindeki sorunlar bitene kadar biz görüşmeyelim derdim ama adam hoşlanıyor bunu diyemez herhalde. Sizin de ilgi hoşunuza gitmiş siz de görüşmeyelim demiyorsunuz. Artık bu işin sonunda kim patlarsa. İçimden bir ses adam olacak gibi geliyor.

Ten uyumu ve aşk yok. Ben de yaşadım hoşlanıyorum sanıyordum ama meğerse elde etme hırsı yaşamışım. Teninin sıcaklığı midemi bulandırıyordu. Tırnağı değsin istemiyordum, değince de heyecanlanmıyor rahatsız hissediyordum. Yanlış kişi uzaklaş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…