ten renginden bir iki ton koyu fondoten-pudra

hanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2006
700
3
yüzümde sivilce lekelerini kapatacak ten rengimde fondoten kullandığımda hem kapatmıyor yüzümde renk farkları oluyo yüzümden daha koyu bir fond. yada pudra kullansam çok mu yapay durur?

Son düzenleme:
canim,sivilce lekelerine concealar surmeyi denedin mi hic,lekeleri conc. ile kapatip ustune ten rengine uyan fondoten sursen? ben leke oldugu zamanlar genelde boyle yapiyorum tamamen gorunmez oluyorlar.onun disinda; ben de koyu fondoten cok yapay duruyor.ve beni garip gosteriyor.ama sen bir dene,belki hosuna da gidebilir.

kapatıcı tam kapatmıyo canm yada ben tam rengini bulamadım bilmiyorum daha bariz görünüyo

bende mac studiofinish var.fircayla bir iki dokunduruyorum.kapatiyor.ustune de pudra ve ya ozel bi gunse fondoten.sonuc iyi oluyor.keske kapatmak zorunda kaldigimiz izler olmasa...

ben maxfactor stk kapatıcı sürüyorum önce,sonrada maxfactor pata krem kullanıyorum..süper oluyo..:21:

ben maxfactor stk kapatıcı sürüyorum önce,sonrada maxfactor pata krem kullanıyorum..süper oluyo..:21:

ben de maxfactor stick kullanıyorum ama tam olarak kapatmıyor o allığı sürünce herşey ortaya çıkıyo makyaj yapmak ayrı dert oluyo ozamanda..

Son düzenleme:
2 ton koyu fondöten cok koyu degilmi yasindan olgun görünüs oluryor :44:
bence iyi bi concealer acik renk ile kapatirsan daha fresh ve aydinlik bi yüzün olur

X