Dudak Makyajı Ten rengi ruj arıyorum kıslarr?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

esinnnnn02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
451
1
hani böle çok parlatıcı değil ama,satenimsi bi görüntü veren,ten rengi gibi rujlar var canlarım...onlardan kullanan veya bilen var mı?bilmiyorumkismile

canım mesaj sayım yetmediği için link veremiyorum kanımca başına w ekliyip açarsın hoş bir ruj bu :)
kelebekhikayeleri.com/2010/02/nude-lipstick-ten-rengi-ruj.html

Merhaba,
Benim bir numaralı nude rujum MAC "hue"...hafif bir pembelik de var o yüzden dudağa fondoten sürmüşsün gibi sıkıcı bir renk olmuyor. Harika bir nude ruj! kesinlikle tavsiye ederim, glaze olduğu için dudakları kurutmuyor da,
MAC Myth var bir de o biraz da bejimsi bir nude, ama hafif fondöten etkisi yaratabilir, ama bu rujun da seveni çoktur,
Bunun dışında YSL Rouge Volupte da 2 numaraydı sanırım, onlara bakabilirsiniz.

golden roseda bulabilirsin
bende no:92 var ten rengi ve saten a.s

aa çok saolun kızlar yaa:)süper bunları öğrendiğim iyi oldu,hemen bakcam hepsinee buyrunnnnnnnnn bi tane böle güzel bi ruj bulsam,hep onu sürcem,çünkü o renk herşeyle gidiyor...saolunn yavrular:hulya:

tatlım kozmetiklere sorduğumuzda mac hue mi dicez ben google dan fotograflarına baktım çok hoş bi renk...okunusunu da yazarsan sevinirim bazı satış elemanları hasta ediyorda:) myth rengide çok hoş onunda nası okundugunu sölersen cok svinirim:)

Son düzenleme:

Canım MAC ürünleri sadece MAC mağazalarında satılıyor maalesef yani diğer kozmetik mağazalarında bulamazsın; Taksim, Istinye Park, Capacity, Palladium ve Bağdat caddesinde mağazaları var. Okunuşu "Hü" diye okunuyor veya h-u-e diye harfleri söylersen hemen bulur satış elemanları çok bilgili opuyorumnanaktan

"Myth" de çok güzel mesela bir de "Creme d nude" vardır o da güzeldir ama bu renkler bejimsi ve biraz daha silik renkler, zaten eğer mağazasına gidersen ruj standında bakarsın bir sürü güzel renk seçeneği var cnm, deneyerek almak en iyisi her renk her dudakta aynı olmuyor maalesef.

Bende bakacagIm mac hue cok begendim nude rujlarIm var ama ten rengine yakIn ve nude kahve tonlarInda beyaz tenli oldugum icin cok soluk gösteriyor:1no2:
hue nude pembeyi cok sevdim:sm_cool:
tavsiye eden arkada$a cok cok t$kler:lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bakacagIm mac hue cok begendim nude rujlarIm var ama ten rengine yakIn ve nude kahve tonlarInda beyaz tenli oldugum icin cok soluk gösteriyor:1no2:
hue nude pembeyi cok sevdim:sm_cool:
tavsiye eden arkada$a cok cok t$kler:lepi:

Rica ederim canım,
Aynı problem bende de vardı; kahve tonları beni de soluk gösteriyordu. Hue gerçekten süper duruyor, kendi dudağın gibi ama çok daha güzel bir renk! opuyorumnanaktan

Ben günlük hayatımda Biotherm'in 230 numaralı rujunu kullanıyorum.
Doğal olduğu için çok seviyorum, dudaklarımı yumuşacık yapıyor, tavsiye ederim mutlaka denemelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…