Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ben de yeniyim bence burda herkes doğalll, içtenn... o yüzden kendimizi yakın hissediyoz... sayfanın alt kısmında toplam sayfa sayısı diyor ya, birinci sayfayı tıkla orda görürsün....

gördüm hayatım sağol ama ben ekli değilim

bence geç değil... hesap işlerine kafayı çok takma... 1,5 yıldır hesap kitap yapmaktan matemetik prof.u oldum. sonuç hep aynı elde var kocaman bir sıfır.
hesapyapmayanların bebişi çoktaan doğduuu...

bence geç değil... hesap işlerine kafayı çok takma... 1,5 yıldır hesap kitap yapmaktan matemetik prof.u oldum. sonuç hep aynı elde var kocaman bir sıfır.

Haklısın, kesinlikle psikolojik açıdan olumsuz etkiliyor bu hesap olayı,
1 haftadır içim böyle bir garip aklımda hep rakamlar onu topla bunu çıkar, bayıldım resmen.
Düşünmeyeceğim artık,

günaydın ya da tünaydın
gece hiç uyuyamadım bende sabah uyudum
Hayırlı cumalar..

slm kader arkadaşlarım
of aynen bende 7 aydan beri hesap kitap yapmaktan gına geldi
:84:

ama durmak yok yola devam pes etmek bize yakışmaz

Merhaba arkadaşlar...nasılsınız...
bn bugün tuaf bi duygusallık yaşıom nedensiz:84:....
işyerndede çok sıkılıyorum... sizn hızınızada yetişip yazamıom bişi...
patlıcam valla içim şişti

merhaba iyiyiz şükür senden farkım yokmu demeliyim.regl sancılarım başladı bu ayda umudum yok bir an önce regl olsam geri sayım başlasa yeniden.havada sıcak iyice bunaltıcı

ya kızlar benim karnım acayip ağrıyo hasta olacakmışım gibiii neden acaba yaaa yoksa hamile değilmiyim niye böyle oluyo yaaaa (((

merhaba iyiyiz şükür senden farkım yokmu demeliyim.regl sancılarım başladı bu ayda umudum yok bir an önce regl olsam geri sayım başlasa yeniden.havada sıcak iyice bunaltıcı

cnm benm herşyin hayırlısı. üzme kendini iyi ol umudun tükenmesin hiç....

ya kızlar benim karnım acayip ağrıyo hasta olacakmışım gibiii neden acaba yaaa yoksa hamile değilmiyim niye böyle oluyo yaaaa (((

ama lütfen öle düşünme yat uzan dinlen. senin habernle çok sevndik inşallah kapıldığın düşünceler yersizdir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…