Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

18 aydır hep aynııııı.... galiba ağustosta aşılama olcam... hayırlısı yaa.... bu arada sen de durum nasıl adetini mi bekliyon?

evet canım bat 18 temmuz ama eşim hamile olduğumu iddia ediyo nerden anladıysa çok duygasallaşmışım sanki değildim daha önce :) daha ilk denemem benim açıkcası çok umutlu değilim hemen olmaz ki..

hoşgeldin canım moralini bozma beraber ağustosta hamile kalırız olur biter üzülme desemde sen bikaç gün kafaya takarsın ama sonraaaa çalışmalara devam okey

doğru her ay öyle oldu inşallllahhh ağutosta toplu hareket bereket olur... hepizin yüzü güler.

doğru her ay öyle oldu inşallllahhh ağutosta toplu hareket bereket olur... hepizin yüzü güler.

gülecek Allah umutlarımızı elimizden almasın lütfen isyan etmeyelim biliyorsun Allahım en hayırlısını bilir

teşekkür ederim inşallah isteyen herkes kavuşur bebeğine ama benim adetlerim düzensiz o yüzden hiç belli olmuyor günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…