Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yok canım gidemem eşim şırnakta görev yapıyor daha fazla kalma imkanı da yok maalesef

yanlis anlama canim ben pek anlamiyom orda nasil oluyor ama neden sen gidemiyon yada o cok kalsa ama hersey hayirlisi olsun umarim dilegin olu allahimdan

yanlis anlama canim ben pek anlamiyom orda nasil oluyor ama neden sen gidemiyon yada o cok kalsa ama hersey hayirlisi olsun umarim dilegin olu allahimdan

eşim asker canım eş götürülmeyen yere çıktı tayinimiz o yüzden gidemiyorum.izin süresi belli olduğu için uzatamaz

her zaman gel lütfen banada tüm yazılanlar aceyip motive oluyor.

olmadım tal maalesef
ama ben de test yaptım negatif
yarın kan vermeye gidicem
bence sen de git ve kafandan at
talda seni soruyordu bende nickini hatırlayamadım sendin demek

evet bendim
ve hala adet olmadımmm
adet olmayı bu kadar beklicemi hiç düşünmezdim

ya kızlar bir günde amma çok yazı yazılmış. hangisini okucam ben şimdi burdan en son havadileri sizden alıyım bari, kimlerden geliyo bebiş?

ya kızlar bir günde amma çok yazı yazılmış. hangisini okucam ben şimdi burdan en son havadileri sizden alıyım bari, kimlerden geliyo bebiş?

bitek asenada var kesin olarak
tal'in testinde çıkmamış ama bence kan verse çıkabilir
başka da bişey yok şimdilik
yeni katılan arkadaşlar var
bi de ben regl olamıyorum

eşim asker canım eş götürülmeyen yere çıktı tayinimiz o yüzden gidemiyorum.izin süresi belli olduğu için uzatamaz
been bilmiyordum umarim yanlis birsey demedim dilerim hersey gönlünce olur

tombişim clomen kullanmadım ben yumurtlamayla ilgilimi
ah bir bilsem ne oldunu sadece kabusum bunu biliyom

her zaman gel lütfen banada tüm yazılanlar aceyip motive oluyor.

talda seni soruyordu bende nickini hatırlayamadım sendin demek
tesekkür ederim ekranim acik sen yaz kizlar sizde yazin sizin sayenizde birseyler ögreniyom RAIN neden kendimi berbat hissediyorum asenaya cok imrendim darisi hepinize en sonda allah bana versin

canım klomen yumurta büyütücü bi ilaç ilk ay günde 1 tane kullandım fazla yumurtadan kist oldu 2 ay da günde yarım kullandım akşamları yatarken aldım yan etkileri yüzünden.edetimin 5. günü başladım 5 gün kullandım.eğer bugün başlıycaksan ayın 12 sinde dr kontrolün olacak senin yumurtalarına bakılacak kaç tane olmuş ve ebatlarına bakılacak ona görede çatlma iğnesi vurulur eğer çatlamazsa mide bulantısı olur biraz okadar

aynen öyle canim ama ben ilk iki ay 5. gün ldim neden bu ay 6. gün basliyom ona cok takiliyom gecen ay 3 yumurtam vardi buay bakalim ne olacak catlatma ignesini söyledim o bana bir ise yaramaz kendi catlar yoksa igne hikaye dedi

benim de acayip stresli bir aydı yarın olmam lazım bakalım bende bekliyorum. progesteron tahlili 1.19 çıktı bu ay imkansız da ben adet olmayı bekliyorum.

tahlili niye yaptırdın ki bişeyden mi şüphelendiniz?
ya ben doktora bile gitmedim hiç kendi kendime debeleniyorum
sizleri görünce ben niye doktora gitmedim diye düşünüyorum

kasık batması da başladı
of off olayım artık kastı vücudumu iyice
ya da yarın tahlilde çıksın bişiler

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…