Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar ben hasta olcak gibiym yaa..
Bat 29 temmuz, gebe olmasam bile günüm gelmedi daha niye böyle oldumki moralim bozuldu.
bugün çok ayakta kaldm ondanmı acaba :26:

merhaba ben yeni üye oldum hanımlar. benim adetim 21 temmuzdu bu gün eczaneden test aldım tam 8 dakika sonra ilki pembe ikincisi silik pembe çıktı bana acil cevap verebilen varmı sizce hamilemlyim :) bir öneriniz varmı

tutamıorum kendimi insan nasıl mutlu oluo hamile haberi alınca EY ALLAHIM bizide nasip et birgün anne olmayıı kimsenin kucağını boş bırakma ay kösüldüm yine lugesma cnm sende sevin biraz güzel düşün güzel olsun

canm benm inş doğrudur Rabbim hayal kırıklığı yaşatmasn

kızlar 2. testide yaptım ondada var iki çizgi çok silik belli belirsiz.... ilk teste daha netti... ayy kalbm durcak şimdi.
eşimde iş seyahatnde delircem tek başıma evde dönüp duruyom

merhaba ben yeni üye oldum hanımlar. benim adetim 21 temmuzdu bu gün eczaneden test aldım tam 8 dakika sonra ilki pembe ikincisi silik pembe çıktı bana acil cevap verebilen varmı sizce hamilemlyim :) bir öneriniz varmı

canm testin pozitif hadi hayırlısı..

kızlar 2. testide yaptım ondada var iki çizgi çok silik belli belirsiz.... ilk teste daha netti... ayy kalbm durcak şimdi.

tatlım var işte olmasa 2. testte çıkmazdı biraz bekle ondada koyulaşır

ay hadi canım inşallah ya hemen gidip kan testi yaptır ve sonucu öğren bizide haberdar et bu heyecanla sen duramazsın gibi geliyo

cnm bnde kösüldüm vallaaa sanki etimi koparmışlar gibi ağlıyom....
rabbım inş doğrudur. kan tahliline gitmek istemiom ya çıkmazsa diye. çok şükür rabbıme bunuda gösterdi ya bana daha ne istermki... bu bile büyk mucize çift çizgiyi görebileceğimi hayal bile etmiodum.... allahım herkese yaşatsın banada yaşatsın yaşadığım bu duygular gerçek olsun inş.

canmsnyaa.. sakin ol yakınında bi tıp merkezi filan varsa eşinede tel ile bilgi verip git bence
gerçi bu saatte test yapılırmı bilmem ama...ay bende heyecanlandm

kızlarr gidiom bn hastaneye..doktorumda hastanemde hemn evme yakıncık ve 24 saat test yapıolar.... inş doğrudur gerçektir....içim içime sinmiyo delircek gibiyim....haberdar ederm sizi

kızlarr gidiom bn hastaneye..doktorumda hastanemde hemn evme yakıncık ve 24 saat test yapıolar.... inş doğrudur gerçektir....içim içime sinmiyo delircek gibiyim....haberdar ederm sizi

hadi müjdeni bekliyoruz sağlıkla git gelll

cnm bi tane test varmis yanlis cikiyomus ve internettede meshur olmus markasi bebelec die bisey
eger o diilse testler buyuk ihtimalle dogru,simdi sakin ol,otur bi:)
stres yapma is de yapma guzel guzel yerlessin tutunsun bebegin sana
ayyyyy ben bile cok heycanlandimmm cnm benim yaaa

bu gece haberini alamzsam uyuyamam bak bizi mutlaka haberdar et

bak bu kadar kisi dua edicek sana,emin ol kesin mujdeyle geliceksinnn..
Allah a emanet cnm

canm ümitlerini kırmak gbi olmasn ama benmde test pozitif gösteriyodu kanda çıkmadı bi kanda da baktır istersen ama ben yinede senn adına çok sevindim darısı başımıza

lugesma canım benim de bir kaç ay önce öyle olmuştu hatta 2 ,3 test yapmıştım hepsinde pozitif çıkmıştı ama kanda negatif çıktı.tabi ben hüsran çok ağlamıştım çok sinirlerim bozulmuştu.o yüzden kana baktır bence.inşallah hamişsindir canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…