Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

benm kocişde bu gece yok benmde yemek derdim yok anlıycan aman evide toplamıycam hergün topla yarın yine aynı

oh oh rahat olak şöle sıkıl sıkıl nereye kadar yayılıp datalım keyfimize bakalım

ama benım beter böçeğim gelince alt kalt komşular biraz sesimden rahatsiz olabilir

niy sinirlendin sordun anlattim benim topik agasi olmaya niyetim yokta sen artik topigin neyisin bilemem seninle sanalda kavga edemem sen haklisin diyelim kapatalim ok

neyiyim ben topiğin bayan dobra onuda söyleseydin seninle bu seviyede konuşamam ztn ok

Yatcazzz kalkıcaz yatcaz kalkıcazzzzzzzzzz belli olacaaaak falan diyorum artık kendime çocuklara denir ya :)

benim bat 29 temmuz.aslında 27 temmuz olması gerekiyordu ama yumurta takibi yapıldı bu ay bana ve 14.gn değilde 16.gün yumurtam çatladı hayırlısı inşallah...

benim de seninle ayni ama reglin eger olursa yine ayni gune denk gelecek eger döllenme olmazsa yumurta kendini bir gün sonra disa atiyor zaten yani catlatma adetin gecikmesini etkilemiyor diye biliyorum yanilmiyorsam

Arkadaşlar özel mesajlar 10 dk da bir müsade ediyor galiba yazılmıyor

oh oh rahat olak şöle sıkıl sıkıl nereye kadar yayılıp datalım keyfimize bakalım

ama benım beter böçeğim gelince alt kalt komşular biraz sesimden rahatsiz olabilir

wallahi çok sıkıoruz kendimizi yahuu biraz relax olmak lazım. rahatıma çok düşkünümdür yatakta saatlerce keyfine kattığım olur huzur gibisi yok insanın kendinle huzurlu olması çok önemli tabi şuda var yata yata popo genişliyo bunuda unutmamak lazım

evet yaa yumurtalar çok önemli.benim fsh sorunum var.geçen ay 15 di tatile gittim yattım sıcak sıcak kumlara kızdırdım bir güzel bu ay fsh 8 e düştü.şimdide beklemedeyim daha 10 gün var nasıl geçicek yaaa

ben dün akşam da test yaptım negatif çıktı BAT ta 23 temmuz zaten, 4 gün vardı... her zamanki gibii erken yaptım ama ovulasyon testinde pozitifleri görünce bu ay heyecan yaptım yine.. regli bekliyorum artık... bakalım haberler nasıl olacak.

yok canım benim bildiğim kadarıyla ovulasyon gerçekleştikden tam 14 gün sonra adet olunuyor.o yüzden geçen ay 29 haziranda oldum bu ayda 29 temmuzda olucam.yani inşallah olmıcam.

bende nerdeyse bugün alıp yapacaktım wazgeçtim cnm erken dimi daha 9 gün varr..beklemek zor ve heyecanlı

Hayırlısı olsun herşey bitmiş değil ama sen benden iyi bilirsin 4 gün önce çok erken değilmi idrar testi için özellikle de geç döllenme falan oldu ise

canım adetin 3 günü başladım.10.günü gittim 12.gün gittim 15.gün gittim ve 17.gün gittim 16.gün çatlamış.bakalım nolcek:)

Yatcazzz kalkıcaz yatcaz kalkıcazzzzzzzzzz belli olacaaaak falan diyorum artık kendime çocuklara denir ya :)

inşallah naz valla benden geçti gibi ALLAH sana nasıp etsin bu ay ben hamile kalmış kadar sevincem

aynı ben

sonumuz kötü kollamamız lazım kotu

kizlar bir topik varmis avatarlarla kisilik tahmini diye bir göz atin benim zamanim yok benim avatarida bir arastirin bir zamat ben kisiligimi biliyom ama neme lazim

Geçen ay şöyle oldu beklenen adetten 5 gün önce kan testi negatif
beklenen adetten 3 gün sonra da pozitif çıktı
bak bi de bu kan yani varsa hemen çıkardı dedikleri kan tahlili. Idrar tahlilinin bana kalırsa hiç elle tutulur tarafı yok özellikle de bukadar önce. Illa ki bakacaksanız evde regl 1 hafta gecikince diyolar

3.gün başladım canım.10.12.15.17 günlerde de çağırdı doktor.16.gün yumurtlamışım.bakalım hayırlısı çok heyecanlıyım yaa...

çok teşekkür ederim canım ben de hep hepimize dua ediyorum birimiz hepimiz için hepimiz birimiz için :) böyle miydi bu :)

[ı]inşallah naz valla benden geçti gibi allah sana nasıp etsin bu ay ben hamile kalmış kadar sevincem [/ı]

[ı]aynı ben

Sonumuz kötü kollamamız lazım kotu [/ı]

Hayırlısı olsun herşey bitmiş değil ama sen benden iyi bilirsin 4 gün önce çok erken değilmi idrar testi için özellikle de geç döllenme falan oldu ise

ovulasyon günümü bildiğim için geç döllenme olmadığını düşünüyorum ama normal zamanında bile olsa evet erken. erken test yapıp pozitifi gören çok kimse var burda o yüzden dayanamayıp yapıyorum hep test, ama adet geçtiği halde negatif çıkan da çok.. bazen ''bilmek'' te fayda etmiyor, ben doktorluğumu unutuyorum kendim ve bebek konusunda... malesef..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…