Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

meleekkk belirtilerin neler, neler yaşadın ne zaman test yaptın derin bir açıklama yap lütfen...
çatlıcam bn meraktan. tam 7 günm kaldı ama artık duramıom durduramıom içimdeki fırtınayı

mrb tatlım inş sennde güzel haberlerini alırız kaç aydır deniosunuz

hoşgeldin....
ilk bebişimiz geldi hepimize uğurlu gelecek inanıyorum buna.....hepimiz hamiş olcaz. sıkma canını sabırr sabırrr...

inşallah

hoşgeldin tatlım hakkında hayırlısın olsun

hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah
ağustos ayında hamile kalmak isteyenler diye bir başlık açmasak keşke

slm kızlar bir konuda yardım istiyorum beni adetlerim düzensiz geçen ay 29unda oldum ama bazen 40-50 günde bir oluyorum hiç belli olmuyo ,gebelik testini ne zaman yapmalıyım kafam çok karıştı

selam kızlarrr ben geldi,iimm..
fazla zamanım yok bi arkadaştan girdim
listeyi yenileyecem..hamişimiz varmı?

Tal hanımcım ellerim titriyor yazarken 1 hafta sonra 1 test daha yapılacak ama 778,80 B-HCG ile kan testim pozitif çıktıhamişim hamişşşşşş

selam kızlar bugün jinekoloğa gittim keseyi gördük tam 4 hafta 5 günlük hamileymişim 10 gün sonra kendisinide gösterecekmiş inşallah
darısı isteyen herkesin başına
eskilerin lafına baktık
bilmiyorum ondan oldu veya tesadüf oldu ama kupa tutmuştuk hamile kaldım
tesadüfte olabilir tam bilmiyorum sadece yaptığımı yazdım size
allah herkese nasip etsin bebişçik

mrb tatlım inş sennde güzel haberlerini alırız kaç aydır deniosunuz

cnm bn 6 ay klomen tedavisi gördüm ara verdm 2 ay sonrasında iğnelere başlıcaz gerek duyarsa doktorum aşılama yapılacak. ama o safhaya gelmek istemiom bu 2 ay içinde olsun bebişim. 1 senedr hasret kaldım valla...
şimdide belirtilerim var ama konduramıom korkuyorum daha doğrusu. öncki aylardaki gibi hüsrana uğramak istemiom...

bebişimiz 2 değil 3...
sanada hayrlı olsun inş. sağlıkla al kucağına.
bu kupa tutma olayı ne yaaa bizede anlat lütfen.... :26:

Tal hanımcım ellerim titriyor yazarken 1 hafta sonra 1 test daha yapılacak ama 778,80 B-HCG ile kan testim pozitif çıktıhamişim hamişşşşşş

BİTANEM SENİDE TEBRİK EDERİM ALLAH KUCAĞINADA ALMAYI NASİP ETSİN DARISI BAŞAMIZA İNŞŞ

cnmmm bnim tebriklerrr oleyyyyyyyyyy
bende almaya gidcem sonucu idrarda negatif cıktı ama bi umut işte

oh maşallah tebrik ederim cnm ne güzel bi günde üç bebiş haberi

şu eskilerin lafı neymiş bize de söyleeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…