Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

slm kızlar ben çatlama iğnesii vuruldum gecen hafta pazartesiii kasıklarım hala agrıyor regl olacak gibiiii acep kist mi yaptı çatlama hala devam edermiiiii

haoşbulduk arkadaşım...
listede hala bir değişme yok yaaa...11 kişi var haberi merakla beklnen. ne alemdeler ses seda yokmu?
listede sizi görelimde bzede sıra gelsin...

ben yaptım çıkmadı dedim canım tekrar söylemek biraz zor oluyo yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook

slm kızlar ben çatlama iğnesii vuruldum gecen hafta pazartesiii kasıklarım hala agrıyor regl olacak gibiiii acep kist mi yaptı çatlama hala devam edermiiiii
hic korkma benim gibi eline yimirtani alip kapi kapi gezme bacim beni okursan anölarsin benim en büyük yumurtam yaklasim28mm de catladi hem öyle kolay kolay kist olmuyormus kist agri yapmaz aksam uzun uzun yazarim san su belediye isim bitsin büroya döneyim
korkmak yok yasakkkkkkkkkkk

bakariz canim listen uzerinden anlatirim benim de ates bugun yükselmeye basladi bakalim

aaaaaaaaaaaa hoşgeldn şeker ya hemde çok hoşgeldn
hele sükür su topikte bir tek sen adamsin bacimmmmmmmmmmmmm

listeyi güncelledim kızlar..acil çıkıyorum..tekrar arada girip güncellerim hafta sonu eve dönünce yine 7 24 sizinleyim:)

sgl bitanem ya insan hamile kalmak istiyo benimkide 20mm oldu bence ondan agrıyooo hemen hamiş kaldıgımız belli olmaz ki bu ay hamile kalmak için çok çabaladık inş iyiolurrr yaaaaa yaz bacım yazzz ben okurummm

bakariz canim listen uzerinden anlatirim benim de ates bugun yükselmeye basladi bakalim

hele sükür su topikte bir tek sen adamsin bacimmmmmmmmmmmmm

ay bozuldum biraz ya hoşbulduklardan önce benim negatif sonucumu görmedin heralde tombişim okadar yazıyonuz biriniz beni teselli etmiyonuz

hepinizi çok seviorum bu siteyide çok seviorum iyiki varsınız yemin ederim etrafımdaki insanlardan daha çok sizinle konuşuorum

melek63 ün belli olmuştur girsede bizide bilgilendirse inş hamişdir

bende hala olmadım ama testtede çıkmadı

talhamm inşa hamişsindir biraz geç çıkan cinsinden ümidini kaybetme hala bir ümit var demektir bu.
ayyy otrduğum yerde çatlıcam valla bende zaman geçmiyor yaa... test yapıncada çıkmaz şimdi. zamanı çabuk geçirmenn bi çaresi olmalı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…