Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

biz disardaydik yatiyim dedim agrim var yatamadim sen nerde calisiyorsun canim

geçmiş olsn canm inş. bu çektiğin ağrıların bedelini mükafatını bebeğinle alırsın
ben bursann bi ilçesinde aslanlı jeoterml kaplıcaları var orda çalışıyorum

geçmiş olsn canm inş. bu çektiğin ağrıların bedelini mükafatını bebeğinle alırsın
ben bursann bi ilçesinde aslanlı jeoterml kaplıcaları var orda çalışıyorum

insallah cümlemizle beraber isin cok güzel simdi yaninda olsaydim ama artik ben amelelikten baska bir ise isinamam herhalde uyku sorunum var benim uzn zamandir simdi bir de bekleyisler eklenince sarhos gibi dolaniyorum artik canim senin hikayen ne hic yazismadik heralde seninle yas kac yillik evlisin kacinci cocuk hangi tedavi tabiiiiii en önemlisi safak kac

canm benm yaş 21...
öyle anlatılacak bi yaşantım yok canm daha 1,5 aylık evliyim hiç çocuk yok ama korunmuyoruz çünkü istiyoruz... eşimlede 4,5 yıldır birlikteyiz nişan söz filan hepsi birlikte..
geçn ay ilk denemeydi ondada ümitlendm test yanlış çıktı bu aya sat11temmuz bat 11 ağustos bakalım haırlısı canm Rabbim ne yazdıysa onu yaşıyorz sonuçtaa Allah'ım kimsenn kucağnı boş çevrmesn

daha cok gencsin sanirim ben senin annen olacak yastayim ve hala ümit etmeye calisiyorum kendini sikma olmadi bir dr. a git erken den tedavine basla

daha cok gencsin sanirim ben senin annen olacak yastayim ve hala ümit etmeye calisiyorum kendini sikma olmadi bir dr. a git erken den tedavine basla

daha ilk denememz o yüzden olmazsa bi kaç ay daha deneyp gideceğim doktora.... sizde ümidinizi beklemnzi hiç yitirmeyn Allah herkesn yanındadr canm

hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin canım tebrik ederim seni.

camnım bu haftayı bi bekle bakalım bak ben de haftasonuna kadar belicem beraber yaptırırız regl olmaz isem olur mu şimdiden üzüp yorma kendini.

ben de sabahın köründe kalktım yazılmışları okuyayım diye sonra ipin ucunu kaşırırsam hiç takip edemem dün de doğrudüzgün açmadım. Ders sanki ha ha aha aha ah günü gününe çalışıyorum :) bir tane hamile haberi geldi ama daha önce burda olmayan bir arkadaştan. Olsun burda olsun olmasın bize uğur getirsin inşallahhh :)

günaydinlar hanimlar

inşallah canım Allah yardımcımız olsun

dün yine hey heyliydim esimle ciktik 5 gibi geldim yattim yok olmasi dus aldim kahve yaptim bir bakiyim dedim kimse yok nafiye konusamadi sanirim neyse sen geldin agrim var sanirim mkistledim ama gitmiyecem artik jürgen görspn istemedim panikler yine elimde yumurta kapi kapi gezeriz sen nasilsin aksam sendan bir haber bekledim meraklandim mesajimi almadinmi uyumak mi hic bana göre degil

valla işime geliyor diye demiyorum ama bunu ben de duydum ingiliz bilim adamları ideal annelik yaşını 34 diyorlar.

bu bana yerleşme gibi göründü subcum ne regle hazılrık 3 gün lekenme mi olur Allahaşkına

yok doğru yazmışsın

ay canım çok geçmiş olsun ihmal etme ama hay allahım yaaa üzüldüm
akşam birdaha açamadım ben sabah okudum mesajını çok teşekkür ederim canım ben de takıntılıyım ya geçmişi okumadan yazamıyorum tövbe yarabbaim cümleten kafayı yedik şimdi geçmişte okumadıklarımı yetiştirmeye çalışıyorum sen uzun bişeyler yazmışın ağlatıp koparmışın herkesi şimdi ona gelicem az kaldı (takıntılı olduğum için sırayla gidiyorum ya )

neyse ben gecmisi okumayi biraktim kim ne yazmis yeni geldigim yerden basliyom ama bir daha hiccccccccccc sondan basa gitmiyom yanlis anlasmalar oldu dun yagmurla aramda ya hadi bitirde iki satir laf edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…