Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

günaydın kızlar.artık dayanamadım akşam eve giderken hastaneye gittim 1.28 çktı sonuç olmadı yine akşamdan beri ağlamaktan bittim artık.bu akşamda dr gidicem inşallah yine kiste çevirmemiştir bi 6 ay daha onunla uraşıcak gücüm yok umarım siz ii haberler verirsiniz :KK58:

Hiç üzülme sağlık olsun ağlama böyle şeye allah başka keder dert vermesin. Eninde sonunda olacak inşallah.

günaydın kızlar.artık dayanamadım akşam eve giderken hastaneye gittim 1.28 çktı sonuç olmadı yine akşamdan beri ağlamaktan bittim artık.bu akşamda dr gidicem inşallah yine kiste çevirmemiştir bi 6 ay daha onunla uraşıcak gücüm yok umarım siz ii haberler verirsiniz :KK58:

Bu ay da rastgele deneyim sonra daha olmadı ağustosta ateş ölçmeye başlarım diyorum pek aklım bamadı da ondan :) bi de hassas derece var mı yok mu evde bilemedim.

günaydın tombis bende bugün adetimin ilk gününden itibaren 8. Günüm ateşim36.4 çıktı
5 günde bir listeleyip paylaşalım..

üzme kendini canm ya kısmetimizde ne varsa onu yaşıyoruz herzaman hayırlısını dile vardır bunda da bi hayır

Ay hadi bakalım hayırlısı kaç gün gecikti senin adet?

canm ya bende işten geç çıktım alamadım test bende bu akşam alıp yarın sabah yapıcam hadi inş yarın sabah güzel haberler veririz beraber ..ya bide ben bu sabah acayip baş dönmesi mide bulantısıyla uyandım bunlar hayra alamettir inş :))

ilk aralık ayında denedik klomeni kiste çevirdi 25cm kadar ohss oldum yoğun bakımda kaldım kötü günler geçirdim 6 aydır kist tedavisi gördüm allahıma şükür buay kist falan kalmamıştı yine klomen-ovitrella denedik oda olmadı rabbim ol demedikten sonra ne yaparsak boş allah kimsenin kucağını boş bırakmasın sabır çok sabır gerektiren bi olay canım acıyor çok

Tamam şimdi buldum 30 hazirandaymış ama olmamışsın dimi e süper valla 5 günlük gecikme olmuş :) çok iyi haber :) havadan sudan bukadar sarkmaz vallahi de billahi d evar birşey :) hadi bize haber ver de yarın bize de motivasyon olsun

Aman sen iyi ol de bebek hep olur vallahi bak umudunu kaybetme sakın.

ilk aralık ayında denedik klomeni kiste çevirdi 25cm kadar ohss oldum yoğun bakımda kaldım kötü günler geçirdim 6 aydır kist tedavisi gördüm allahıma şükür buay kist falan kalmamıştı yine klomen-ovitrella denedik oda olmadı rabbim ol demedikten sonra ne yaparsak boş allah kimsenin kucağını boş bırakmasın sabır çok sabır gerektiren bi olay canım acıyor çok

Ne güzelmiş rüyan. Bütün rüyaların gerçek olsun (güzel olanlar) :)

günaydın kızlaaar :) akşam rüyamda sıra sıra oturmuş ikitaraftan at kuyruklu şipşirin kızlar gördüm. Allah'ım inşallah nasip eder yaaa :) bu arada ben listedeyim ama benim bu ay yok yani progesteron tahlilim 1.19 çıktı. O yüzden zaten diğer aya hazırlık olsun diye evening primrose oil ve spirulina ya başladım. Hepinizi öpüyorum işe gitmek için hazırlanmam lazım. :)

listeyi güncelledim..asena hadi bakalım ilk hamilemiz sen olacaksın galiba..:KK49:

Tamam şimdi buldum 30 hazirandaymış ama olmamışsın dimi e süper valla 5 günlük gecikme olmuş :) çok iyi haber :) havadan sudan bukadar sarkmaz vallahi de billahi d evar birşey :) hadi bize haber ver de yarın bize de motivasyon olsun

inş can ya inşş yarın sabah hemen haber vericemmm :))

Günaydın kızlar nasılsınız...Benim canım sıkkınnnnnn:KK25:

Benim 5-10 arası çıkmıştı netteki ovülasyon hesabında. (hoş çok şaştı son ay ama) yani dyeceğim dün apar topar kapadım bilgisayarı ama sonradan vazgeçtim çalışma yapmadım bugüne bıraktım 5'i ya bugün. Geçen ay 5 'inde tutturmuşuz ya uğuruna inandım :)

bugün bi rüya gördüm..parmak kadar bi bebek çok minik elime alıyorum..sonra kayınvalideme gösteriyorum bu kız diyor kayınvalidem..çok etkilendim..:KK16:

X