Temmuz ayında gebelik bekleyenler

Ya ben bide ilişkiye çok zor alıştım kaçacak delik arıyordum daha son 4 aydır doğru düzgün ilişki yaşayabiliyorum kasılmaktan kaçmaktan sürekli bahaneler üretmekten verimli ilişki yaşayamıyordum. He tabi bu bi bahane değil korunmadık ama belki ertesi gün hapları olsun verimsizlik olsun sürecimi geciktirmiş olabilir. Ama sende daha çok gençsin daha çok vaktimiz var bakma sen. Millet artık 30 yaşından sonra evlenip çocuk deniyor telaşlanıyor. Allah’a şükür 30 a vaktimiz var baya 😂😂
Ya canim benimmm inşallah gebe kalirsin bu ay hadi hayırlısı aynen öyle insanlar ohooo30-35ten snra evleniypr oluyor nasip bu islerr

IMG_20240713_144830.jpg

Boz dün gece degerlendirdik ve sanırım çatladı ne diyorsun

Eklentiler

• IMG_20240713_144821.jpg
    IMG_20240713_144821.jpg
    134,8 KB · Görüntüleme: 19
İnşallah tutarr ben ilk defa ovulasyonla denedim o yuzden cok ama cok merak ediyorum olacak mi diye bence en az 7-10 gun gecmesi lazim belirti icinnn

Merhaba arkadaşlar bende 26 haziran da basladim ovulasyon takibine pcoluyum ve doktor takibindeyim 2 ay yumurtlama göremedik doktorda ilk ay femara 2.ay klomen kullandım ama olmadi bende incir havuç kurunu yapiyrm suan adetin 27.gunu ve ovulasyonda 2 çizgiyi gordum 4 yilldir ilk bakalim Rabbim isteyen herkese nasip etsin..

Merhaba arkadaşlar bende 26 haziran da basladim ovulasyon takibine pcoluyum ve doktor takibindeyim 2 ay yumurtlama göremedik doktorda ilk ay femara 2.ay klomen kullandım ama olmadi bende incir havuç kurunu yapiyrm suan adetin 27.gunu ve ovulasyonda 2 çizgiyi gordum 4 yilldir ilk bakalim Rabbim isteyen herkese nasip etsin..
Ayy inşallah olur canimmm

18 haziranda regl oldum ve gebelik düşünüyoruz. Ovülasyon testi ile takip ediyorum. 29-30 haziranda ovülqsyon testi silikti bugün çok koyuydu bugünü ve 3 günü iyi değerlendireceğiz. Benim gibi takip eden var mı. Ve aşırı midem bulanıyor ve belim ağrıyor , kasıklarım da batma var Sizinde yumurtlama döneminde böyle belirtileriniz oluyor mu
Canım benim yumurtlama dün oldu ama 4 gündür kasik ve bel ağrısı yaşıyordum ama dün gece şiddeti çoğaldı bugün gayet iyiyim senjnde normal bunlar ben dün piki gördüm darısı gebeliğe inşallah bak dünki testim boyleydi

Eklentiler

• 1000101948.jpg
    1000101948.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 22
X