Temizlik robotu kullananlar...

akkus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2007
55
0
44
temizlik robotu almak istiyorum kullanan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum
libelle ve ihlas temizlik robotu arasında seçim yapacağım

sayın akkuş merhaba
temizlik robotu hakkında bilgi topladınız mı neye karar verdiniz benimle paylaşırmısınız. teşekkürler

ben ihlasın temizlik robotunu kullanıyorum allerjik hastalıklarım olduğu içn özellikle onu aldım memnunum biraz tuzlu ama piyasadakilerden iyi..zaten halı yıkama kısmı işkence gibi çok kullanılmıyo ama tozu suya toplaması ve en temiz sandığın halıdan bile leş gibi su çıkması çok şaşırtıcı.gerçekten halı süpürüldükten sonra yebni yıkanmış gibi oluyo..tavsiye ederim..

bende libelle kullanıyorum çok memnunum.çok amaçlı her yerin temizliğine yetişiyo biraz pahalı ama değiyo...

ay canım ya bende aynı konuyu yeni açtım ne gelen vaar ne giden.öylesine dolaşırken baktım sende açmıssın.ama sana da pek tatmin edici cevap gelmemiş.bende geçenlerde libelle nin tanıtımını gördüm.benim çok hosuma gitti.hem küçük hemde kullanışlı.ihlasınki daha büyükmüş onu görmedim daha.ama çok ses çıkarıyomus.kullananlar komsular rahatsız oluyo diyo.bide çok büyük olduğu için günlük kullanılması zor demişlerdi.libelle bu konuda çok ii normal süpürgeler gibi.ama yinede ikisi arasında kaldım.birini alıcam ama hangisini? birileri çıkıp bizi aydınlatsa çok süper olacak :)))

Ben ihlasınkini kullanıyorum 7 yıl oldu.avantajları; süper temizliyor çok sağlıklı özellikle derin dövücü aparatıyla koltuklar halılar çok temiz içim rahat,dezavantajları ise çok ses çıkartıyor,ağır,yer kaplıyorsuyunu döküp her defasında temizlemesi zor gelebilir ama yinede seviyorum temizlik robotumu

1 sene oldu ihlası alalı.ben yer kapladığı ve ağırlıı konusuna katılmıyorum.yatak odasında kapının arkasında duruyor vede ağır değil.kesinlikle çook memnunum.verdiğim paraya değer....ses olayıda normal elkt.süpürgeleri gibi.

1 sene oldu ihlası alalı.ben yer kapladığı ve ağırlıı konusuna katılmıyorum.yatak odasında kapının arkasında duruyor vede ağır değil.kesinlikle çook memnunum.verdiğim paraya değer....ses olayıda normal elkt.süpürgeleri gibi.

Nasıl bütün parçaları hortumları ve derin dövücü aparatıylamı birlikte kapının arkasında duruyor?Valla bana göre çok yer kaplıyor ve ses olayıda oldukça fazla tabi ben yeni model küçük elektrik süpürgeleriyle kıyasladım

sonundaaa libelleyi almaya karar verererek siparişi verdim yarın getirecekler.artık dedim iyi mi yapıyorum kötümü bilmiyorum ama birbuçuk milyar gidecek olsa da alıp deneyeceğim.

biz ihlas auro clanmax kullanıyoruz ve çok memnunuz.ağır falan diyorlar ama bence evdeki eski normal süpürgemizden hiç farkı yok.çekim gücü çok iyi.zaten insan suyu görünce onu kullanmadan bir hayat düşünemiyor.hatta yatakları çekince oluşan görüntüyü gördükten sonra o yataklarda insanın bir daha yatası gelmiyor.kaldıki koruyucu falan kaç kat örtü kullandığımız ve evimizde dökecek saçacak çocuk olmadığı halde.evin havası inanın tozdan arınıyor.ben çeyizime de alacağım.fiyat pahalı ama değer.

Merhaba annemde ihlas var eşimin annesinde rainbow var ve biz de libelle aldık 3 üde aynı işlevi görüyor inanılmaz temizlik oluyor evde çok ama çok memnunum ama en avantajlı libelle nedeni ise yer kaplamıyor tasarım çok güzel olmuş...2 yıldır da ben kullanıyorum tavsiye ederim.

biz ihlas auro clanmax kullanıyoruz ve çok memnunuz.ağır falan diyorlar ama bence evdeki eski normal süpürgemizden hiç farkı yok.çekim gücü çok iyi.zaten insan suyu görünce onu kullanmadan bir hayat düşünemiyor.hatta yatakları çekince oluşan görüntüyü gördükten sonra o yataklarda insanın bir daha yatası gelmiyor.kaldıki koruyucu falan kaç kat örtü kullandığımız ve evimizde dökecek saçacak çocuk olmadığı halde.evin havası inanın tozdan arınıyor.ben çeyizime de alacağım.fiyat pahalı ama değer.

ben de kullanıyorum çok memnunum arkadaşlar

merhaba bende lıbella almak ıstıyorumda yanında hedıye verdılermı buhar makınası fılan

ya bende forum açtım thomas kullanan var mı arkadaşlar bende twın2 almayı düşünüyordum phılıps ergonomik model mi?,libelle mi? yoksa thomas twın2 mi? alsam karasızım...:KK43:

bende de ihlasın temizlik robotu var çok memnumun.yer kaplaması konusunda okadarda problem değil çünkü önemli olan temizliği bence.halı dövücü aparatı mükemmel.derinlemesine temizlik oluyor.çok memnumum.

Gökkuşağı günlük kullanım için uygun mu çünkü ben süpürge olarak kullanmak istiyorum hem de halı yıkama..

biz de libelle kullanıyoruz. temizliği gerçekten çok iyi ama bana pratik gelmediği için pek sevmiyorum kendisini

Arkadaslar konu olarak acdim ama kullanan yok sanirm.bende genelde cevremde fakir hali yik.kullanan var menmunlar.fakir kullanalaruygun gunluk kullanim icin degilmidir suya cekme ozelligi on planda evde bebek olunca surunuyo yerlerde malum. fakiri int sitesinde fiyatlari ihlasa gore cok uygun neden acaba.ayni ozellikde degiller mi birebir kullananlar
bu sorularima cevp veren olurmu acepp
tesekkurler :1hug:a.s.

X