Tembel yumurtalık

Selcan K

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2020
33
10
25
Kızlar merhaba bir soru sormak istiyorum yumurta tembelliğim var buna rağmen 1 kızım oldu şimdi 2 yaşında ve bir daha istiyoruz ama Bi türlü olmuyor doktora bile gittim smir testi hormon testi vs hersey yapıldı ama bir türlü olmuyor optilife diye bir ilaç verdi onu kullanıyorum sizce başka ne yapabilirim yaşayan varmı bu durumu

Merhaba AMH hormon testinde çıkıyor yumurta tembelliği bende de var doktoruna istersen Procertin women diye bı ilaç var bunu bir sor. Tabi böyle ilaçları devlet karşılamıyor biraz miktarı fazla ama etkisi oldukça yüksek

Clife karışım kullanıyorum ben. İnstagramda sayfası var. Bakanlık onaylı ve faturalı sayfa. Onu kullananlar tembelliğe de iyi geldiğini söylemiş. Fakat şu var ki siz yattıkça yumurtalar da yatıyor tabiri caizse. Yani bol su tüketimi ve spor olması lazım. Hiç olmazsa yürüyüş lazım yumurtalıkların çalışması için. Benim kilo aldığım dönemde yumurtalarım bi duruşa geçti. Bi düzensizlik oldu döngülerimde ve yumurtlayamaz oldum. Millet 14.günde yumurtlama görürken ben 21-22 bazen hiç. Yani işin sonu her türlü hareketli yaşam tarzına varıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…