Telwe ve Fal Sepeti fal deneyimlerim 2023 güncel

Kurallar gereği konuları doğru bölüme açmalı, üsluba dikkat etmeliyiz.

duymak istedikleriniz neyse baştan söyleyin onları desinler 😀
duymak istediğim değil,gerçek yorumcu arayışındayım...Deli saçması fal bakan ve falın f sinden anlamayan insanlar profillerine ''benim durugörüm var ,tüm fallarım çıkar kendime güveniyorum''yazmasın..Örnek TELWE-KAHİNABLA Durugörüsüne güvenip şartlı fal atması da cabası :))))) Şartlı fal; yorum ve puanlama yapılamayan,para iadesi olmayan fal demek...Yani bu din sömürüsüyle fal bakan Kahinablamıza yorum da yapamadım sıfır puan da veremedim..

Bir falcı istediğinizi söylemediği için burada neden bu kişiyi linçliyorsunuz bu şekilde. Ayıp değil mi? Baktırmayın o zaman.Baktırdıysanız da neden ulu orta böyle yazıyorsunuz. Bana söyledikleri hemen çıkmamıştı ama yaklaşık 2 aylık süreyle yaşadım söylediklerini.

Bir falcı istediğinizi söylemediği için burada neden bu kişiyi linçliyorsunuz bu şekilde. Ayıp değil mi? Baktırmayın o zaman.Baktırdıysanız da neden ulu orta böyle yazıyorsunuz. Bana söyledikleri hemen çıkmamıştı ama yaklaşık 2 aylık süreyle yaşadım söylediklerini.
Kahin abla mi çıktı?
Bana çıkmadı ya gerçi vade de vermedi .

Bende ilkdefa baktırdım başta olumsuz konuştu sonu yok dedi ilişkinin 😓 ama olmaz bekleme dedi iade istedim olumsuz konuşunca ama doğruydu ilişki berbat aktivasyonda idi ilişki partnerim terk etti herşeyi söyledi 🤗canlı faldi iade istedim yapamam dedi ama şöyle baktimda kadın haklıydı doğru dedi ben yediremedim şuan berbatim gitsemmi bilmiyorum tekrar utanıyorum ama belki başka falcılara giderim 🤩🤩🤩

X