tellwe.com'da bakılan fallar!

Marseille falını beğenmeyen bir arkadaşa niye sizinle birlikte olmak istemedikleri belli tarzında bir şey yazmıştı fal gönderecektim anında oradan uzaklaştım.Terbiyesizlik

spastik: verdiği zaman geçti fos çıktı
akrepingözleri:berbat.
beyaztellwe:bence copy pastedi,beğenmedim uzun yazmıştı ama anlamakta zorluk çektim karman çorman yazmıştı
chloe: geçmiş ve durum analizide çok iyiydi beğendim gelecek için beklemedeyim tavsiye ederim
shsnmmm: 2 cümle bi şey yazmıştı beğenmedim
venusunkızı: o da iyiydi ama kısa yazmıştı zaman için beklemedeyim..

2 falcıya fal gönderdim aynı konuda biri miraclenil biri medyumselena ikiside beğenilen falcılar ama ikiside birbirine zıt şeyler söylediler hangisi çıkıcak merak ediyorum 1 ay içinde belli olur

Kızlar sizde de birkaç fal baktırdıktan aynı gün içinde kötü şeyler söylüyor mu falcılar? ve kalaycıya baktıran var mı

Gercek falci degil ki akila ztn orda 3 tane bot falci var maestro , treas bide akila
Yani sen secmiyosun onu onlar rastgele yolluyor fallari sansina hep akila cikmis

Gercek falci degil ki akila ztn orda 3 tane bot falci var maestro , treas bide akila
Yani sen secmiyosun onu onlar rastgele yolluyor fallari sansina hep akila cikmis

Telwe sitesine kalsa bot falcı yok bana öyle msj atmıştı, bende üşendim yazmaya diyecektim Treas ne falcıymış be 45.000 fal bakmış diye

selena selena dediniz fiyatlari yükselttiniz

o halde ben de luna diyeyim fiyatı da uygun ve mantıklı yorumlar yapmış... hatta bir kaç falcı ağız birliği etmişcesine aynı yorumu yapıyorlar..tarih vs de değil kişi,tip,çalışacağım yer tarifi.. neyse bakalım..

Ben baktırdım genel anlamda güzel bir faldı ama sonuç için bu ayın sonuna kadar beklemem lazım:18:

Öncelikle merhaba bayanlar,TELlWEDE bakım yapan şiraz ben oluyorum.sohbet ve paylaşım sitesi olan kk topluluğunda daha önce üyeliğim yoktu bu topluluğu takip edip iki gündür başımın etini yiyen arkadaşım tarafından teşvik edildim.Formunuzuda baştan sona okudum.Beni soran arkadaşları bilgilendirmek ve sizleri hafiften bir fikir vermek adına üyelik yaptım.Hayatın bizlere getirdiği soru işaretlerine zaman zaman onları çözmek adına yardımlar ararız,yardım aracı olarak kullandığımız medotlardan biri ise faldır.Fakat yaşadığımız gerek maddi gerek manevi sıkıntıların akibetini net olarak kimse kestiremez.Yeryüzünde durugörü,parapsikoloji,psişik yetenekleri sezileri diğer insanlardan bir kat daha üstün olan,bu konuda kendini geliştirmiş bazı insanlar elbette çevremizde vardır ama ne olursa olsun herkesin yanılma payı yanlışları mevcuttur.Geleceğinizin netliğini tam olarak yaptırdığınız bakımlarınıza bağlamamanızı tavsiye ederim yorumcu bir insan olarak.Yorumlardan aldığınız cvpların,sizin çevrenize yaydığınız enerjininde çok büyük bir payı var hayatınızın gidişatıyla ilgili.Fal bakımlarınızı üst üste yaptırmayın, bakımcılardan enerjisi yüksek olup yanlışlıkla yapılan yanlış yorumların yaydığı enerji birbiriyle çarpışır ve sizin içinizde ağır basan fikirde bununla birleşerek aslında olması gerekeni çok büyük oranda etkiler.Fal bakmak baktırmak ciddi bir eylemdir gerçek anlamda psişik yetenek barındırıyorsa şayet.Ruhani yollarla bakılan fallarda özellikle bakımını yaptırdığınız diğer falların enerjisi birleşir ve bu durum negatifliklere sebep olur.Hayatınızın çok ciddi bir bölümüne sahip olmasına izin vermeyin fal olayının.Eğer fal baktırmanın, birçok kişiye baktırmanın size yansıttığı enerjiler hakkında detaylı bilginiz yok ise şayet yapılan yanlışların hayatımızı büyük ölçüde yeri olduğunuda farkedemeyiz.Toparlayacak olursak üst üste bakım yaptırmayın, bakım yaptıracağınız kişye göndereceğiniz enerji çok büyüktür ona olan yaklaşımınızı enerjinizi rahatlıkla algılayabileceği şekilde sergileyin,falınızı kapatırken veya kart seçimi yaparken her seçtiğiniz karta sorular sorun ve aynı soruları bakımcı kişiyede söyleyin.Bakımlarınızda bakımcınıza güvenin bu işte ehlileşmiş insanlar sır tutarlar bu sizi rahatsız etmesin.Üstüste bakım almanın yaydığı enerji hayatımızı büyük ölçüde etkiler ve rotayı değiştirir bakımlarınızı seyrekleştirin.Bana gelecek olursak bakımını yapıp memnun kalan kadar kalmayan insanlarda elbette var.Herkes memnun kalmış olsa şayet işin espirisi kalmaz.Telweye ulaşıp cvp alamayan arkadaşlarada burdan duyurmuş olayım uzun süre önce tellwe.comdan ayrıldım.Profesyonel , reeldede bakımlarımızı yürüttüğümüz bir grup arkadaşlarla ilerleyen vakitte sizlere fal hizmeti sunmak adına yeni bir site kurmayı planlıyoruz.Şuan için netliği söz konusu değildir.Hayatımızda yaydığımız ve aldığımız enerjilerin etkisi büyüktür bilgilendirme yapmak istedim,zamanınızı çaldım kusura bakmayın.Fala inanmayın falsız kalmayın.

Yorumunuz çok doğru mesele ben bir yorum alıp o da istediğim gibi çıktıysa bir de beğenilen bir yorumcuysa o gün sırıtıp dolaşırım ama tersi çıktığında sanki her şey olmuş bitmiş gibi suratım asılır tabii bu ilk zamanlar oluyordu şimdi hayırlısı deyip geçiyorum.

Özel msjlara cvp veremiyorum kusura bakmayın sistem prosüdüründen dolayı.Kısacası enerjilerin birbiriyle çarpışmasına izin vermeyin.Herşey güzel olsun.Işıkla kalın...

size ulaşma şansımız var mı ?

Sevgili Siraz Hanım, yazdıklarınız kafamda soru işaretleri yarattı. Çoğumuzun kader inanışına göre mesela, evleneceğimiz insan ve tarih sabittir ve alnımıza yazılıdır, cidden medyum olan biri bile fal baksa da bunu değiştirebilir mi? Yani Allah'ın alnıma yazdığını ben veya başka birisi değiştirebilir mi? Ben olumsuz düşündüm diye aklıma gelen başıma gelir mi?

Öte yandan bence en önemli etken insanın düşünüş şekli, pozitif olmak gerek bence de. İnsan cidden pozitifse çektiği karta da yansıyor.......yani yorumcular da kartlara buna göre bakıyor zaten. Biz olumsuz düşünürsek , kart da olumsuz geliyor, falcı da olumsuz yorum yapıyor. Olumsuz olaylar falcı dediği için değil, biz öyle gördüğümüz için oluyor belki de, yani olumlu şeyleri tutmayan birinin bence olumsuz falına inanmamak gerek, aklına geleni zorla başımıza getiriyoruz. Benim de düşüncelerim bu konuda sık sık değişiyor, kah kaderin sabitliğinr inanıyorum, kah olumlamaya. Eğer olumlamanın cidden etkisi varsa, o zaman olumsuz etkilendiğimiz şom ağızlı insanlara fal baktırmamalıyız derim.

Ben fala inanmıyorum, gaybı Allah tan başkası bilemez. Öte yandan tahminleriniz çıkar veya çıkmaz, bence değişik bir yorumcusunuz, yeni sitenizde tekrar baktırmak isterim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…