Telepati yapabilen var mı?

National Geographic'te 1000 yıl sonra herkesin yapabileceği söylendi, akıllı telefonlar ortadan kalkacak artık beyin gücüyle iletişim falan ama senin muhtemelen o kadar vaktin olmaz. Birkaç tesadüfi olay dışında telepati yapabilen kimse yok kardeşim, yapıyorum diyen de ya sallıyordur ya da yaşadığı birkaç tesadüfi olay üzerine telepatik güçleri olduğuna inanmıştır. Çok da şaapma derim.

Eşim yapmıştı sevgiliyken. Ama korkudan uyuyamamıştım... hiç bulaşma neyi merak ediyosan git sor. Soramıyosan merak etme.

Nasıl yaptı derken yani tam olarak nasıl gelisti ne oldu? :KK70: aklından geçenleri mi okudu, yapacağın şeyi mi tahmin etti? Nasıl oluyor bu telepati cidden çok merak ettim
Aklımdan geçen. Nerde ne yaptığım. Üstümde ne olduğu. O an hangi mimik ve hareketleri yaptığımı :) ayrı şehirlerde yasıyorduk bu arada

Aklımdan geçen. Nerde ne yaptığım. Üstümde ne olduğu. O an hangi mimik ve hareketleri yaptığımı :) ayrı şehirlerde yasıyorduk bu arada
Bunu benim 1hafta once ayrıldığım erkek arkadaşım yapıyordu, hem de ayrı ülkelerdeyiz. aklımdan tuttuğum her sayıyı bilirdi. Şu an şunu düşünüyorsun dimi diye aklımı okurdu. Ne zaman uzun süre ayrı kalsak ve ben onun fotoğrafına bakıp ağlasam o an beni arardı. Aynı anda aynı şeyleri düşünürdük. Şu an alıma gelmeyen o kadar çok şey var ki bi ara ben de korkmuştum. tabi benimki bilinçli mi yapıyordu yoksa tamamen iyi anlastigimiz için malum mu oluyordu orasını bilmiyorum :s

Bunu benim 1hafta once ayrıldığım erkek arkadaşım yapıyordu, hem de ayrı ülkelerdeyiz. aklımdan tuttuğum her sayıyı bilirdi. Şu an şunu düşünüyorsun dimi diye aklımı okurdu. Ne zaman uzun süre ayrı kalsak ve ben onun fotoğrafına bakıp ağlasam o an beni arardı. Aynı anda aynı şeyleri düşünürdük. Şu an alıma gelmeyen o kadar çok şey var ki bi ara ben de korkmuştum. tabi benimki bilinçli mi yapıyordu yoksa tamamen iyi anlastigimiz için malum mu oluyordu orasını bilmiyorum :s[/QU
ilginç ve o kadar etkileyici

Bu iki hafta boyunca buradaydi ve çok şiddetli kavgalar ettik, sokak ortasında ikimiz de ağlıyoruz çocuk gibi ve o kavganın üstüne bir de bir kaç gün sonra ülkesine dönmesi gerekecek onun da üzüntüsü var. tam yüzüne bakıp keşke gelmeseydin diyecektim ki, "keşke gelmeseydim" dedi.. Tüylerim diken diken oldu, pişman olduğun için mi dedim, hayır dedi böyle nasıl donucem onu düşünüyorum dedi. Tam da benim aklımdan geçtigi gibi.

Akşam bu konuyu görünce biraz araştırdım, telepati için duygusal bağ olması çok etkiliymis. Yani gönülden bağlı insanlarin arasında otomatik olarak telepatik bir bağ oluyormuş. Ama tabi bu bir hafta önce ayrılmış olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor Makbule 05 Makbule 05 :KK48:

Bunu benim 1hafta once ayrıldığım erkek arkadaşım yapıyordu, hem de ayrı ülkelerdeyiz. aklımdan tuttuğum her sayıyı bilirdi. Şu an şunu düşünüyorsun dimi diye aklımı okurdu. Ne zaman uzun süre ayrı kalsak ve ben onun fotoğrafına bakıp ağlasam o an beni arardı. Aynı anda aynı şeyleri düşünürdük. Şu an alıma gelmeyen o kadar çok şey var ki bi ara ben de korkmuştum. tabi benimki bilinçli mi yapıyordu yoksa tamamen iyi anlastigimiz için malum mu oluyordu orasını bilmiyorum :s

Ayyyy nasıl yapıyolarsa benmki bi ara omzuna dokunabilirim istersen dedi hissedersin dedi çüş artk istemiyorum demiştim. Saçma gelebilir belki tabi. Ama o gün bugun konusunu dahi açmıyorum eşime. Bu konu açılınca hatırladım düşün o derece gömmüşüm hafızamda

X