Telepati İcin Bir Baska Teknik (Spiral Cevirme)

Kedili Kadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2015
382
443
Merhaba,

Bu teknigi uygularken yapmamız gereken en onemli nokta odaklanmaya calısmak. Daha rahat uygulamanız icin de gece saatlerini uygun gormekteyim. Calısma icin saatin 24:00 suları olması sizler icin daha uygundur arkadaslar.

Hemen nasil yapilacagina gecelim...

Kaslarımızı gevsetmek icin once ılık bir banyo yaptık ve ardından odamıza cekildik. Simdi sıra bizi rahat ettireceginden emin oldugumuz bir yatak. Yataga uzanıyoruz, rahat bir pozisyonda kalırken, zihnimizde de "spiral hayal ediyoruz" ve onu cevirmeye baslıyoruz. Zihininiz hayal etmeye basladıgınız andan itibaren devrede olacaktır ve bu asamada da sizler spiralin kendilinden cevrildigini de goreceksiniz. Gordugunuz spirale odaklanmaya devam ediniz lutfen.. Olabildigince odak noktanızı spirale cevirin. İcsel olarak kendinizi hazır hissetiginiz an, ilgi alanınızdaki insan icin bir soru yoneltiniz ve gelecek olan bilgiyi bekleyiniz. Bekleme asamasında da (bilgi aktarımı yapılır ve bilgi alınımı icin beklenir - beyniniz sizin bilgisayarınızdaki scanner gibidir ve o an icin tarama yapar, bilgiyi yakalar, onu tutar ve kaynagından emin olmaya calısır) zihninizde ilk beliren bilgiyi once teyit edin, dogrulugundan emin olduktan sonrada kabul edin. Yanlıssa tekrardan scanner' ınızı taramaya, zihninizde de spirali cevirmeye devam ediniz. Bu egzersisi bilgiden emin olana kadar surekli tekrarlayınız.

Sormanız gereken sorular icin de sizlere asagıda birkac ornek belirteyim..

(...), su an nerede ?
(...), su anda ne yapıyor ?
(...), su anda kiminle ?
(...), su anda ne dusunuyor ? gibi..

P.S: Bu calısmayı yaparken zihinizin rahat olması, belli baslı dusuncelerden arınmıs olması gerekiyor. Meditasyon yapılması uygundur. Bir defaya mahsus bir calısma teknigi olmadıgı gibi de oldukca yorucudur. :)

Son düzenleme:
Merhaba,

Bu teknigi uygularken yapmamız gereken en onemli nokta odaklanmaya calısmak. Daha rahat uygulamanız icin de gece saatlerini uygun gormekteyim. Calısma icin saatin 24:00 suları olması sizler icin daha uygundur arkadaslar.

Kaslarımızı gevsetmek icin once ılık bir banyo yaptık ve ardından odamıza cekildik. Simdi sıra bizi rahat ettireceginden emin oldugumuz bir yatak. Yataga uzanıyoruz, rahat bir pozisyonda kalırken, zihnimizde de "spiral hayal ediyoruz" ve onu cevirmeye baslıyoruz. Zihininiz hayal etmeye basladıgınız andan itibaren devrede olacaktır ve bu asamada da sizler spiralin kendilinden cevrildigini de goreceksinizdir. Gordugunuz spirale odaklanmaya devam ediniz lutfen.. Olabildigince odak noktanızı spirale cevirin. İcsel olarak kendinizi hazır hissetiginiz an, ilgi alanınızdaki insan icin bir soru yoneltiniz ve gelecek olan bilgiyi bekleyiniz. Bekleme asamasında da (bilgi aktarımı yapılır ve bilgi alınımı icin beklenir - beyniniz sizin bilgisayarınızdaki scanner gibidir ve o an icin tarama yapar, bilgiyi yakalar, onu tutar ve kaynagından emin olmaya calısır) zihninizde ilk beliren bilgiyi once teyit edin, dogrulugundan emin olduktan sonrada kabul edin. Yanlıssa tekrardan scanner' ınızı taramaya, zihninizde de spirali cevirmeye devam ediniz. Bu egzersisi bilgiden emin olana kadar surekli tekrarlayınız.

Sormanız gereken sorular icin de sizlere asagıda birkac ornek belirteyim..

(...), su an nerede ?
(...), su anda ne yapıyor ?
(...), su anda kiminle ?
(...), su anda ne dusunuyor ? gibi..

P.S: Bu calısmayı yaparken zihinizin rahat olması, belli baslı dusuncelerden arınmıs olması gerekiyor. Meditasyon yapılması uygundur. Bir defaya mahsus bir calısma teknigi olmadıgı gibi de oldukca yorucudur. :)
deneyen var mıdır acaba :KK59:

Evet, sonuc pozitif olur genelde. Ustte yazan soruların cevabını alıyorsunuz karsı tarafın zihninden..

Ooooo yine buldum seniii :KK66: :KK66:
Canım şimdi sen yapmışsın yaa cevap ne şekilde Geliyor bize.
Yanii kendi kendimiz cevap vermiş olabilir miyiz?
Nasıl ayrımına varacagiz o_Oo_Oo_O
Doğru ifade edebildim mi sorumu acaba.

Yok hayır oyle degil.. Bunu yaparken karsı tarafın zihnine girmis oluyoruz aslında.. Ve odaklandıktan sonra sorumzun cevabını da bize karsı taraf veriyor.

Sanırım size ozelden bir mesaj atmıstım nick name'iniz tanıdık geldi su an :)

Son düzenleme:
Yok hayır oyle degil.. Bunu yaparken karsı tarafın zihnine girmis oluyoruz aslında ve sorumzun cevabını da bize karsı taraf veriyor.

Evetttt canım daha önce de konuşmuştuk.
Yine telapati yöntemiyle ilgili.
Yaaa bunu da deneyeceğim...
Zor gibi inşallah basaririm.

Yok hayır oyle degil.. Bunu yaparken karsı tarafın zihnine girmis oluyoruz aslında ve sorumzun cevabını da bize karsı taraf veriyor.

Nasil ogreniyoruz yani icimize mi doguyor bir ses mi duyuyoruz noluyor.Cok ilginc.Gokte arayip yerde buldugum sey de nasil yapabilecez.

Denedim yapamadim suan.Spirali hayal bile edemiyorum gorunmuyor birsey.anasil yapacaz ki.

Denedim yapamadim suan.Spirali hayal bile edemiyorum gorunmuyor birsey.anasil yapacaz ki.
:KK70::KK70:
Aynen canım ben de önce spirali hayal edemedim.
Netten baktım biraz daha iyi geldi.
Foto koyayım öyle hayal et birde.
Screenshot_2016-06-03-23-45-28.png

Ee bilgiye ulasabildin mi
BEN borseye ulasamadim ama. Aska yolu yok mu baskabirsey baskasinin zihnine girmek icin

Ee bilgiye ulasabildin mi
BEN borseye ulasamadim ama. Aska yolu yok mu baskabirsey vaskasinin zihnine girmek icin

Rastgele seçtim resmi..
Yokk canım şimdi okuduğum yerde öylesine yaptım.
Tam olarak biraz daha yogunlasmak lazım.
Birde hemen olmaz biraz çalışmak lazım...
Demii Kedili Kadin Kedili Kadin

Zihne girmek sanıldıgı kadar kolay degildir aslında.. Bunun icin cok calısma yapmanız ve zihninizin de yatkın olması gerekir. Burada oncelik zihnin rahat olmasından gecer. Zihin rahat degilse odaklanamazsınız, haliyle bilgiye de ulasamazsınız.. Hepsinden onemlisi de karsı tarafın zihni acık olmalıdır. Bilgiyi bu sayede yakalarsınız.. Ha deyince olmaz hele tek sefede hic olmaz.. :)

Ooooo yine buldum seniii :KK66: :KK66:
Canım şimdi sen yapmışsın yaa cevap ne şekilde Geliyor bize.
Yanii kendi kendimiz cevap vermiş olabilir miyiz?
Nasıl ayrımına varacagiz o_Oo_Oo_O
Doğru ifade edebildim mi sorumu acaba.
Yaa bişi diyim miii seni ortak konularda gorunce basen grubu olsun olumlama grubu olsun dua grubu olsun burası olsun kan çekiyor galiba ya maşallah ne çok ortak konumuz var cok mutlu oldum:)

X