Telefondan Albüm Yapıp Fotoğraf Eklemek...

arzum77

MEMETÖR :))
Pro Üye
15 Ekim 2010
16.012
8.829
Arkadaş yine ben :KK34: Bazı arkadaşlarımız Albüm yapıp fotoğraflarını paylaşmak istiyor telefondan.Fakat bazı sorunlarla karşılaşıyorlar sanırım.Ben fotoğraflarla size nasıl fotoğraf yükleneceğini göstermek istiyorum :KK34:
Öncelikle bir albüm oluşturmak gerekiyor.. Bunun için Profilinize girip Albüm oluştur diyoruz.. Benim albümüm olduğu için bu alanın ilk halini görüp fotoğraflayamıyorum tabi. Ama yönlendirmeler çok açıkça yapılıyor tabi.Albüm yaparken dikkat edeceğiniz şey Özel ve Herkese açık seçeneği..Özel seçeneğini işaretlerseniz albümünüzü sadece arkadaş listenizdekiler görür.Herkese açık seçeneğinde foruma üye olan herkes görebilir :KK34:
Albüm oluşturduktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor $image.jpg Resim yükleye tıklıyoruz arkadaşlar.. Sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor $imageyy.jpg Dosya ekle dedikten sonra $tyt5yt5.jpg Dosya seç çıkıyor,dosya seç bizi albümlerimizin oldugu fotoğraf albümüze götürüyor.Oradan istediğimiz fotoğrafı tıklıyoruz.Başka bir fotoğraf eklemek istiyorsak + yı tıklıyoruz.Tekrar Dosya seç Butunu çıkıyor ve aynı işlemleri istediğimiz fotoğraflar bitene kadar devam ediyoruz..Sonra Yükle butonuna tık yapıyoruz :KK34: Sonrasında böyle bir ekran çıkacak
$5t6566.jpg Alt kısımda seçtiğimiz fotoğraf veya fotoğraflar çıkacak.Yanındaki kutucukta işaret olmalı..
$t5y5t5yr.jpg İçeriği ekle diyip bitir i tıklıyoruz arkadaşlar...
Sonrasında karşımıza bu ekran çıkıyor.. $56565.jpg İmağe Yazan yere gerekli açıklamayı yazıyoruz,mavi ok ile gösterdiğim yerdeki Değişiklikleri kaydete tıklıyoruz şimdi.. Ve fotoğraflar albümde :KK42:
Eksik bıraktığm yerler olabilir,ekleme yapmak isteyenler ekleme yapabilir.. Sorun yaşayanlar bu konuya yazarsa hem diğer konularda kirlilik olmaz hemde bir başlıkta aynı sorular ve cevaplar toplanacağı için birçok kişiye yardımcı olacaktır diye düşünüyorum ..
Okuduktan sonra Alttaki yıldıza tıklayıp beğenmeyide unutmayalım..Emeğe saygı :KK28::KK34:

Arkadaş yine ben :KK34: Bazı arkadaşlarımız Albüm yapıp fotoğraflarını paylaşmak istiyor telefondan.Fakat bazı sorunlarla karşılaşıyorlar sanırım.Ben fotoğraflarla size nasıl fotoğraf yükleneceğini göstermek istiyorum :KK34:
Öncelikle bir albüm oluşturmak gerekiyor.. Bunun için Profilinize girip Albüm oluştur diyoruz.. Benim albümüm olduğu için bu alanın ilk halini görüp fotoğraflayamıyorum tabi. Ama yönlendirmeler çok açıkça yapılıyor tabi.Albüm yaparken dikkat edeceğiniz şey Özel ve Herkese açık seçeneği..Özel seçeneğini işaretlerseniz albümünüzü sadece arkadaş listenizdekiler görür.Herkese açık seçeneğinde foruma üye olan herkes görebilir :KK34:
Albüm oluşturduktan sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor Eki Görüntüle 971028 Resim yükleye tıklıyoruz arkadaşlar.. Sonra karşımıza böyle bir ekran çıkıyor Eki Görüntüle 971031 Dosya ekle dedikten sonra Eki Görüntüle 971035 Dosya seç çıkıyor,dosya seç bizi albümlerimizin oldugu fotoğraf albümüze götürüyor.Oradan istediğimiz fotoğrafı tıklıyoruz.Başka bir fotoğraf eklemek istiyorsak + yı tıklıyoruz.Tekrar Dosya seç Butunu çıkıyor ve aynı işlemleri istediğimiz fotoğraflar bitene kadar devam ediyoruz..Sonra Yükle butonuna tık yapıyoruz :KK34: Sonrasında böyle bir ekran çıkacak
Eki Görüntüle 971040 Alt kısımda seçtiğimiz fotoğraf veya fotoğraflar çıkacak.Yanındaki kutucukta işaret olmalı..
Eki Görüntüle 971042 İçeriği ekle diyip bitir i tıklıyoruz arkadaşlar...
Sonrasında karşımıza bu ekran çıkıyor.. Eki Görüntüle 971045 İmağe Yazan yere gerekli açıklamayı yazıyoruz,mavi ok ile gösterdiğim yerdeki Değişiklikleri kaydete tıklıyoruz şimdi.. Ve fotoğraflar albümde :KK42:
Eksik bıraktığm yerler olabilir,ekleme yapmak isteyenler ekleme yapabilir.. Sorun yaşayanlar bu konuya yazarsa hem diğer konularda kirlilik olmaz hemde bir başlıkta aynı sorular ve cevaplar toplanacağı için birçok kişiye yardımcı olacaktır diye düşünüyorum ..
Okuduktan sonra Alttaki yıldıza tıklayıp beğenmeyide unutmayalım..Emeğe saygı :KK28::KK34:

açtığın yararlı konular ve yardımseverliğin için çoook tşkler arzum77.bende telefondan resim yükleyemiyordum konunu gördüğüm çok iyi oldu fakat boyutu fazla geliyor.pcden paint ile açıp boyutunu küçültüyordum fakat telden ne yapmamız gerekiyor böyle bir sorunda?

Fotoğrafların üzerine tıklarsanız daha net görünecektir arkadaşlar :KK34: Sonraki diyip ilerleyebilirsiniz,yada sırayla tıklayıp bakabilirsiniz..
Canim ben album ekleme yerini bulamadim kisisel bilgilerin de mi nerde bi turku resim ekliyemedim avatardan baska :KK43: nasil yapmam lazim sonra ameliattan sonra eklemem lazim resmimi simdiden tsk ederim

Canim ben album ekleme yerini bulamadim kisisel bilgilerin de mi nerde bi turku resim ekliyemedim avatardan baska :KK43: nasil yapmam lazim sonra ameliattan sonra eklemem lazim resmimi simdiden tsk ederim
Şimdi detaylı olarak anlatıyorum dikkat et :KK66:
Öncelikle ana albümlerin olduğu yere geleceksin.Fotoğtaflarla göstereceğim bak.
image.jpg Üç çizgi üstüste olan yeri tıkla... Sonra çıkan ekrandaki
image.jpg Albümleri tıkla..
Yeni albüm oluştur de canım ..
image.jpg
Ayarlarını yap,görmek istediğin kişilere göre seç.
image.jpg image.jpg
Fotoğraf ekle var aşağısında..orada
image.jpg Tıkla ve fotoları seç bitir :KK66:

Eğer foruma yani yorum yazdıgımız sayfalara foto eklemek istersen yorum yazdıgımız yerin cevapla kısmının yanında Dosya yükle var.Onu tıklayıp forumdaki konulara foto ekleyebilirsin
k-461332-el_sallayan_ifade.gif
Cansin sen arzum77 arzum77 sende olmasan biz ne yapardik bi denicem simdi cok tsk ederim

ya benim kafam karıştı bu yeni sistemde.. eskiden kişileri arkadaş olarak ekleyince görebiliyoduk fotoğrafları. şimdiyse sadece "takip et" butonu var.
eskiden biri bizi arkadaş olarak eklediğinde bi bakıyoduk, ön izlemeden geçiriyoduk, sahte kimlikle mi girmiş gerçek mi diye. e malum bazılarımız özel fotoğraflarını ekliyor ki yakında bende ekliycem. şimdiyse ben istediğim kişiyi takip edebiliyorum. bilmediğim, gözden kaçırdığım bir şey mi var?

ya benim kafam karıştı bu yeni sistemde.. eskiden kişileri arkadaş olarak ekleyince görebiliyoduk fotoğrafları. şimdiyse sadece "takip et" butonu var.
eskiden biri bizi arkadaş olarak eklediğinde bi bakıyoduk, ön izlemeden geçiriyoduk, sahte kimlikle mi girmiş gerçek mi diye. e malum bazılarımız özel fotoğraflarını ekliyor ki yakında bende ekliycem. şimdiyse ben istediğim kişiyi takip edebiliyorum. bilmediğim, gözden kaçırdığım bir şey mi var?
Albümler artık albüm ekleyen kişinin ayarlarına göre açık oluyor.Yani ben bazı fotolarımı beni izleyenlere açık yaptım.Beni izleyen kişiler izin verdiğim fotoları görebilir sadece.Özel albümlerimi benim izlediğim kişilere açık yaptım.Ben kimi izlersem o görür canım :KK66:
Arkadaş olarak eklemiyoruz artık.İzlemek ve izlenmek önemli.Ona göre albüm düzenlenmesi yaparsan sıkıntı yok canım :KK66: Tabi herkese açık olarakta ayarlayabilirsin fotoları.O zaman seni izleyende görür izlemeyende.. Umarım anlatabilmişimdir :KK66:

Albümler artık albüm ekleyen kişinin ayarlarına göre açık oluyor.Yani ben bazı fotolarımı beni izleyenlere açık yaptım.Beni izleyen kişiler izin verdiğim fotoları görebilir sadece.Özel albümlerimi benim izlediğim kişilere açık yaptım.Ben kimi izlersem o görür canım :KK66:
Arkadaş olarak eklemiyoruz artık.İzlemek ve izlenmek önemli.Ona göre albüm düzenlenmesi yaparsan sıkıntı yok canım :KK66: Tabi herkese açık olarakta ayarlayabilirsin fotoları.O zaman seni izleyende görür izlemeyende.. Umarım anlatabilmişimdir :KK66:
Evet simdi tam olarak anladim cok tesekkurler arzum. Sanirim bolesi daha iyi olmus.

bılmıyorum kı arzucum. ımages kabul edıyo benımkı jpg mı anlamadım. yukleyemıyorum

X