telefon sapığı acil yardım:(

karagul

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
157
0
slm kızlar moralim çok bozuk bikaçgündür bilmediğim binumara msj atıyodu sürekli bense hiç ama hiç karşılık vermedim bigün yine msj geldi(sen bana msj yazmasanda olur nasılsa ben senle hergün konuşuyorum) dedim kesin tanıdık biri abimin tlf aradım açmadı yine bimsj geldi abinin tlf arıycağına kendinden ara kim olduğumu söliyim dedi tabi ben korkmaya başladımeyvahedigeldismile artık ve erkek ardaşıma söledim oda hemen numarayı ver dedi verdim açmıyo diyo msj atmış işte benimki ama hiç cvp falan vermemiş köpürdü tabi sevglim bide biz uzak şehirlerdeyiz kendikendine surat yaptı bana yok olmuyo böle sen orda ben burda uzaksın falan ben bu yükü taşıyamıyorum dedi ve sonra hiç msj atmadı:KK43: ben sabah günaydın msj attım yine cvp vermedi napcağımı şaşırdım hangisine üzleyim bilmedim o sapık kim bulamıyorum onamı sevgilimin benle konuşmamasına mı offfff offffff o sapığı bulursam ama parçalıycam:eek:klava::eek:klava::eek:klava: ya ben ne hallere düşürdü nasıl bulcam ben onu bifikri olan varmı başınıza böle bişey geldimi hiç?????

sevgilin seni deniyor olmasn
ya da ayrılık için bi bahane bu...

denemez sevgilim ya ki bunu yapanda tahminlerime göre çalıştığım işyerinden biri ama ıspatlayamıyorum ve emin olamıyorum ki herşey çok iyi gidiyodu ayrılma gibi bidurumumuz yokdu ama bu olay ikimizinde canını çok sıktı elim kolum bağlı diyo burda ben kafayı yedim mahvoldum diyo dayanamıyorum falan dedi...

sevgilin seni deniyor olmasn
ya da ayrılık için bi bahane bu...

nedense benimde aklıma bu geldi
sevgiline aratacağına abine aratsaydın ya
belkide birileri şaka yapıordur sana
böyle korktuğunu görünce nekadar eğleniolardır
birde nie bukadar korktuğunu anlamdım ben valla

yine bimsj geldi abinin tlf arıycağına kendinden ara kim olduğumu söliyim dedi

senin ve abinin numarasını tanıyan biri demekki

abimin tlf aradık zaten ama açmadı herkimse abimi falanda tanıyo işyerinden şüphelendiğim biri var dedimiştim bunu biarkadaş bana söledi sana takılan biri var ama bu söyledikleri adam evli ki benim ne işim olur evli barklı adamla biraz paniğimdir zaten bu olayda üstüne gelince iyce korktum ve abimle aynı yerde çalışıyoruz eğer ebim kim olduğunu duyarsa çok kötü şeyler olur bende buyüzden sevgilime anlattım bide hiçbişeyi gizlemek istemedim:KK43:(((

denemez sevgilim ya ki bunu yapanda tahminlerime göre çalıştığım işyerinden biri ama ıspatlayamıyorum ve emin olamıyorum ki herşey çok iyi gidiyodu ayrılma gibi bidurumumuz yokdu ama bu olay ikimizinde canını çok sıktı elim kolum bağlı diyo burda ben kafayı yedim mahvoldum diyo dayanamıyorum falan dedi...

denemez mi?
nasl bu kadar emin olabiliyosn sempatiksalakcinni
ya ağzını arıyo buu yolla hani başka yüz verdiğin biri var mı yok mu diye
hele bu olayı ona anlatcan mı diye
ya da ayrılık için zemn haırlıyo.bak yüz vermesen nerden arıycaklar diye
bi ihtimal daha var...
ailen veya iş çevren çalışmanı istemyosa seni korktmaya çalışıyolar ki bu zayıf bi ihtimal

bende anlamadm niye korktuğunufisfisfis

bence kendine dert etmen gereken hiçbirşey yok
adı üstünde sapık
abin duyarsa duysun korkması, düşünmesi gereken sen değilsin
sevgilinde bence seni kaybetmekten korktuğu için bunu yapıyo muhtemelen

denemez mi?
nasl bu kadar emin olabiliyosn sempatiksalakcinni
ya ağzını arıyo buu yolla hani başka yüz verdiğin biri var mı yok mu diye
hele bu olayı ona anlatcan mı diye
ya da ayrılık için zemn haırlıyo.bak yüz vermesen nerden arıycaklar diye
bi ihtimal daha var...
ailen veya iş çevren çalışmanı istemyosa seni korktmaya çalışıyolar ki bu zayıf bi ihtimal

bende anlamadm niye korktuğunufisfisfis

ailem çalışmama karşı değil sevgilime gelincede yapmıycağına gerçekten eminim öle basit şeylerle uğraşmaz zaten ayrılmak istesek yada istese bunu açık bişekilde söler daha öncede yaşadık bendede aynı durum geçerli panik olmamın nedeni bunuyaptığından şüphelendiğim insanın evli olması böle nahoş bidurumla karşıkarşıya gelmek beni elbette korkuya düşürdü:KK43:(((

işyerinden tanıdığın biriyse senin panik olduğunu gördükce daha çok üstüne gelicektir canım
msj atsın dursun hatta işyerinde telefonunda msj görünce biraz yüksek sesle
salağın biri bana dadandı msj atıp duruo ne elde edicekse sapık işte falan die rahat tavırlar takınki bir süre sonra vazgeçsin oda

işyerinden tanıdığın biriyse senin panik olduğunu gördükce daha çok üstüne gelicektir canım
msj atsın dursun hatta işyerinde telefonunda msj görünce biraz yüksek sesle
salağın biri bana dadandı msj atıp duruo ne elde edicekse sapık işte falan die rahat tavırlar takınki bir süre sonra vazgeçsin oda[/Qa

artık dediğiniz gibi yapıyorum zaten dünden beri hiç msjda gelmedi Allaha şükür UMARIM BİDAHA GELMEZ:Saruboceq::Saruboceq:

ailem çalışmama karşı değil sevgilime gelincede yapmıycağına gerçekten eminim öle basit şeylerle uğraşmaz zaten ayrılmak istesek yada istese bunu açık bişekilde söler daha öncede yaşadık bendede aynı durum geçerli panik olmamın nedeni bunuyaptığından şüphelendiğim insanın evli olması böle nahoş bidurumla karşıkarşıya gelmek beni elbette korkuya düşürdü:KK43:(((

ne yazsam tatmin olmuyosunuz
açıkçası ben konuyu açma sebebinizi anlayamadm
bi sapık var kim olduğunu bizlerin tahminleriyle öğrenmek için mi?
anlatıp rahatlamak için mi?
sapığın numarasını bulmammız için mi?
numarayı verin savcılığa gitsin o zaman
elin evli adamı da niye rahatsız ederfisfisfis
ne iğrenç herifler var
hay allah
:nazar:

sizi rahatsız edeni bulmanız zor değil ki...msj atmış gizli numaradan msj atılamıyor....hiç araştırmadınız mı numaranın kime ait olduğunu..siz bulamazsanız, rehberde kayıtlı değilse hangi operatörse müşteri hizmetlerini arayın durumunuzu anlatın, o da olmazsa savcılığa verin dilekçenizi....kendi başınıza halletmeniz zor değildiki....

sevgiliniz için de zamana bırakın derim ben..sizinle ilgili olmayan bi işten dolayı sizi aramıyorsa sevgisi çok da sağlam olmayabilir (sadece benim yorumum tabii) ayrıca sevgilim eşim vs bana böyle davransa sorunumla ilgilenmediği ve bana güvenmediği için ben ben ona daha çok küserdim...bu işi çözmek zor değilki...neden uğraşmadınız anlayamadım...

artık sen de sapığı daha beter şevklendirme o zaman. Bırak mesaj atsın dursun. Kendi haline bırakırsan en sonunda ya ortaya çıkar ya sıkılır. Bence seni sadece bu kadar taciz ediyorsa, tehdit falan yoksa üstüne gitme olayın. Suç unsuru başka şeyler olursa verirsin savcılığa. Ordan burdan aratma bence, daha da gaza gelir, aklısıra kedinin fareyle oynadığı gibi oynayacak seninle. Ben olsam mesajlarını bile açmadan silerim. Sıkma canını...

Banada taktı bugün birisi sürekli msj atııuo hatta az önce yazmış benimle evlenirmisinsempatiksalakcinni

böle durumları sevgiliye sölememek gerek. ama biran önce abi, baba ne varsa onla halletmek gerek. benim de vardı ara sıra arayan bi herif. bi gün aradı, gittim babama, baba bu adam beni arayıp duruyo rahatsız ediyo dedim. aldı telefonu babam, gayet kibar böle sempatiksalakcinni buyrun kimi aramıştınız falan dedi. karşıdaki "abi bi yanlış anlaşılma olmuş kehkeh" moduna girmiş, babam da bi da ha olmasın dedi kapattı telefonu olan o oldu. başka telefon yokmu hiç, arayın evden falan abin konuşsun.

bence şüphelenip insanları zan altında bırakmak yerine araştırıp emin olun...ben olsam artık msj atmasada araştırırdım...o mu bu mu diye düşünmem, kafam rahat olurdu

yorumlarınız için çok tşk ederim içimi dökmek istedim iburaya ben zaten hiç bimsjna cvp falan yazmdım belli araştırmalar tabiki yaptım ama bulmadım savcılığa vermeyi elbette düşünüyorum.aslında haklısınız sevgiliye anlatmamak lazımdı ama aramızda gizli bişey kalamsın dedim nebilim böle olcağını:KK43:((((

X