tekrarlayan düşükler ve nedenleri

herşeyi denedik testler tahliller hormonlu iğne ilaçlara hepsine katlandık
insanı zaten en çok
isteyipte kaybetmek yıpratıyorr rabbimm hepimizinn derdinee derman versin en kısa zamanda kucağımıza almayı nasip edecek bebişler versinn

aminnnnnnnnnn gözek çim aminnnnnnnnnnnnnnn

canım benimki 9 haftalıktı ama başka bişeyler olabilir lütfen sen olumsuz düşünme zaten 9 haftayı atlatınca risk zalyormuş duyduğuma göre ben fragmin 5000 kullanıyıdum günde 2tane sen hangi iğneyi kullanıyorsun yazarsan sevinirim birde benim duyduğum iğneyle doğum yapan o kadar çok kadın var ki sakın moralini bozma sevgiler

canım biz bebek düşünmeye başladığımızda verdi doktor o ay olur ama olmaz gebelik farketmez dedi bir defaya mahsus yani dedim ya enfeksiyon giderici o endişelenme bence sevgiler

canım çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum inşallah bu sıkıntılarda geçecek Allah bizimde kucağımıza almayı nasip etsin sevgiler

benimde 5 tane dustu allah yardimcimiz olsun hanimlar bebegin kalbi nicin duruyormus bilginiz varmi hep onu merat etmisimdir benim son bebis de kalbi durmustu hepimize bebek verir allah ins

benim 2 bebeğimde karnımda kalbi durdu ve kürtajla aldırdım.Rabbimden dilerimki bir daha böyle acılar bana ve sizlere yaşatmasın(amin)....

canım çok çok geçmiş olsun sana bilirim pskolojisi bozuluyo o an insanın aman dikkat et kendine umutlu ol inşallh olur:teselli:

canım benimki kan pıhtılaşmasından oluyo ama tabi herkes için farklı faktörler var araştırma yaptırmak grerekiyor hepinize çok geçmiş olsun

benim bebeğimin gelişimi durdu ve aldırdım.başlarda kahverengi lekelenmem olduğu için progesteron kullandım ama bendeki progeteron seviyesini ölçmemişti doktor.şimdiki doktorum bu ilacı kullanmamla yüksek doz progesteron yüklendiğim için bebeğimin gelişiminin durmuş olabileceğini söyledi.önümüzdeki hafta hormon ve trioid testleri yapılacak sonuçları paylaşırım.gerçekten çok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…