Gebeliğe Hazırlık Tek Tüple hamile kalmadan önce ne yapmalıyız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ohshbw06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2021
104
26
25
Arkadaşlar Aralık ayında 7 hafta 4 günlük kalp atışı olan bir dış gebelik geçirmişim hiçbir belirtim yoktu günüm geçmedi hatta günüme 10 gün kala öğrendim diyebilirim yaşım 22 ve sağ tüpüm alınmak zorunda kaldı dış gebelikle birlikte . Doktor üç ay dinlenmek gerektiğini söyledi . Folikasit öneriniz varmı hamilelik öncesi kullanım için . Birde bu yumurtlama her ay bir yumurtalıkta oluyomus sanırsam ben soldan yumurtladigimi nasıl anlarım.
Tek Tüple.hamile kalanlar varmı yazarsanız çok mutlu olurum

Benimde doğuştan sol tüpüm yokmuş ve yumurta tembelliği var o yüzden doktor kontrolünde geçiyo herşey bildiğim kadarıyla ne zaman soldan yumurtlama olduğunu siz bilemezsiniz

merhabalar benımde bir tüpüm şişlik sebebi ile baglandı.. diğer tüpten gebe kalmaya calıstık olmadı. 2 kez de tüp bebek denedım olmadı ..umarım tek tüp ile hamıle kalan vardır ve bıze umut olur

Kızlar merhaba.Bir tane kızım var 3 yaşında şimdi kardeşi olsun istiyoruz . Hsg de tek tüpüm kapalı çıktı sonuçları yarın doktorumla görüşeceğim.Tek tüple hamile kalan var mı vizede Umut olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…