Tek tüple hamile kalan var mı?

Bende varimmmm ve su an iki tane dünyalar güzeli iki yavrum var hemde hiç ummadığim anda zamanda
Rabbim yeterki ol desin ve olur rahim filminden hemen sonra hamile kalmıştım bu gece bütün dualarım sizinle sizde inşallah benim gibi rahim filminden sonra hemen hamile kalırsınız tanımıyorum ama anlayabiliyorum

Arkadaşımın ablası var :)) dış gebelikten dolayı tek tüpü alınmıştı kısa süre sonra hamile kaldı ve çook güzel bir kızı oldu :)))
Benimde dış gebelikren dolayı tüpüm alındı ve 7 aydır deniyorum olmadı, neler yaptı acaba çok çaresiz hissediyorum kendimi bazen,bana kalamazsin hamile gibi konuauyolar. Kaçıncı ayda hamile kaldı acaba

Benimde tek tüpüm var diğeri alındı dış gebelikten dolayı, ve şuna uzun zamdnir deniyorum olmadı hsg çektirdim 3 ay önce ama yine hamile kalmadım ne yapmam lazım ne kadar sürede hamile kaldiniz

Aynı seykeri yasamiz seninle ama.benim.direk tupumu aldılar, hsg baktırdım bişey yok dendi artık çok kötü hissediyorum kendimi 7 aydır deniyorum ben ama olmadi

Benimde tek tüpüm var diğeri alındı dış gebelikten dolayı, ve şuna uzun zamdnir deniyorum olmadı hsg çektirdim 3 ay önce ama yine hamile kalmadım ne yapmam lazım ne kadar sürede hamile kaldiniz
Diş gebelikten dolayı iç kana gecirdim tupum alındıktan sonra 1,5 sene korundum sonra hamile kalmak isteyince rahim filmi ile diğerinin açık olup olmadığına baktırdım filmden hemen sonra hamile kaldım ikinci bebeğimde kendinden oldu inşallah sizinde öyle olur

Benimde dış gebelikren dolayı tüpüm alındı ve 7 aydır deniyorum olmadı, neler yaptı acaba çok çaresiz hissediyorum kendimi bazen,bana kalamazsin hamile gibi konuauyolar. Kaçıncı ayda hamile kaldı acaba
Tam olarak kaç ayda kaldığını bilmiyorum ama bir yıldan az bir sürede onu biliyorum. Doktor kontrolünde kaldı sanırım yumurta takibi yapıldı yanlış bilmiyorsam bir ay sağ bir ay sol yumurtalık yumurtlamayı üstleniyor. Bence doktor kontrolünde ilerlemek en sağlıklısı size uygun günler de verebilir şansınız artar. O hamile kalamazsın bilmem ne diyenleri duymayın bile kalanlar var görüyoruz, okuyoruz inşallah sağlıkla bebişlerimize kavuşacağız.

Ben hsg çektirdim ama hala hamile kalmadım 3 ay önce çektirdim galiba

Evet bu yumurtalanma her ay başka bir tüpte mi oluyor peki, bunu nasıl görebiliriz

Ben hsg çektirdim ama hala hamile kalmadım 3 ay önce çektirdim galiba
Canım doktor kontrolünde ilerle
birde zamanı vardır illaki önce bı rahatla kendini tek tüple asla yarım hissetme ne kadar stres olursa o kadar negatifi cekersin nice insanın iki tüpü olduğu halde bile hamile kalamiyor yumurtlama günlerini değerlendir folik asit başla ve tek bir doktorla ilerle ama guvenebilecigin bir doktor olmalı umarım herşey gönlünce olur

Evet bu yumurtalanma her ay başka bir tüpte mi oluyor peki, bunu nasıl görebiliriz
Yumurtanın geliştiği folikülün büyüklüğüne, çapına göre jinekologlar tahmini günler verebiliyor bu ay hangi yumurtalık sağ mı sol mu yumurtlayacak onu da biliyorlar ultrason takibi ile. Diyelim ki bu ay sizin tüpünüzün olduğu tarafta bir yumurta folikülü gelişiyor ve çapı, büyüklüğü normal görünüyor jinekoloğunuz size tahmini günler verir siz de değerlendirirsiniz. 1 yıla kadar bekleyelim taraftarı pek çok doktor ve normal kabul ediliyor ama siz tüp durumunuzu anlatıp yumurta takibi isterseniz hayır diyeceklerini düşünmüyorum en azından her doktor aman 1 yıl daha dolmamış bekleyelim demez bence.

Mesajınızı yeni gördüm k.bakmayın dualarınız için çok teşekkür ederim çok mutlu ettiniz beni..çocuklarınıza, Allah sağlıklı,mutlu,huzurlu annesi, babasıyla uzun ömürler diliyorum.

Yeni yakın arkadasımın hamıle haberını aldım..Biliyorsun sol tüpüm kapalıydı buna rağmen 4. Ayda hamile kaldım dediHatta bebek direkt sağ tüpe yakın bir yere yuvalanmış net yani gördüm dedi... Kontrollerinizi yaptırın ve düzenli ilişki..Gezdi,tozdu hala da durmuyor yerinde zaten...Bu sırada da hamile kalmış...

Sağlıkla,tez zamanda gelsin bebeğiniz

Aynı seykeri yasamiz seninle ama.benim.direk tupumu aldılar, hsg baktırdım bişey yok dendi artık çok kötü hissediyorum kendimi 7 aydır deniyorum ben ama olmadi
Merhaba mesajınızı yeni gördüm. Kötü hissetmeyin elbet zamanı vardır ben zamana bıraktım, kendimi kasmayaya söz verdim ne yapalım bunu yaşayacakmışız eğer olmazsa tüp bebek vs. Var diyorum kendi kendime ama inşallah sanada banada ve tüm isteyenlere Allahım nasip etsin ve inşallah doğal yolla kalırız.

Amin inşallah, ayy beni çok mutlu ettiniz çok teşekkür ederim. İnsan böyle örnekler duyunca rahatlıyor yüzümdeki tebessüm için size çok teşekkür ederim sanırım hamilesiniz hayırlısıyla, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Amin canım benim sağolasın

Amin canim Allah razı olsun.umarim rabbim nasip eder

Canım meraj ettim son durum ne oldu acaba ben kendimi çok bitkin hissediyorum bazen, bide her ay bir taraftan yumurtalanma oluyor dendi bana, diğer tarafta olmuyormuş, buda beni çok üzdü açıkçası, sen neler yapıyorsun bunun için

Merhaba henüz gebelik elde edemedim bende yorulduğumu hissediyorum tüp bebeğemi başlasam diye düşünüyorum doktorumda zaten yoruldun olmadı tüp bebeğe başlarsın demişti bide dediğin gibi bir ay sağ bir ay soldan yumurtlama oluyor bende bilemedim ne yapacağımı senin aklında varmı tüp bebek vs.

Tüp beb

Henüz düşünmiyorum en az bir sene deneyeceğim ben, umarım ikimizinde olur, ve takmayacagim artij ben hiç bir sekide konusunbike acmayacagim değilse insan çok stres yapıyor

Tüp beb

Henüz düşünmiyorum en az bir sene deneyeceğim ben, umarım ikimizinde olur, ve takmayacagim artij ben hiç bir sekide konusunbike acmayacagim değilse insan çok stres yapıyor
Evet kesinlikle öyle düşünmemek en iyisi kafadan atmak inşallah sağlıkla hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…