Tek tüp ile hamile kalanlar ve doktor önerisi

onlt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2023
4
2
28
Merabalar ben aranıza yeni katıldım ve sizden zorlandığım bir konu üzerine danışmak istiyorum öncelikle İstanbul’da yaşıyorum 3 yıllık evliyim evliliğimin ilk yılında dış gebelik geçirdim iç kanamam oldu ve sağ tüpüm alındı ve daha sonrasında korunmama rağmen gebelik yaşayamadım bir çok doktora gittim aslında tam anlamıyla bir çözüme eremedim bana hiç bişey vermediler benim gibi yaşayanlarınız varsa yada bilginiz lütfen yardımcı olabilirmisiniz

Ben de kapalı tüplerimin açılması için Laparoskopi oldum sağ hala tıkalı açılmamış sol tüpüm açık ameliyat olalı bir ay oldu

Benim sol tıkalı, bende korunmadığım halde 2,5 yılda hamile kalamadım, tüp bebek tedavisiyle anne oldum. Evlendiğimizin ilk ayı kimyasal gebelik yaşamıştım sadece.

Doktorum tüp bebek değil aşılama yapmak istedi, aslında doğal yoldan da hamile kalabileceğimi söylemişti ama pek ümidim yoktu açıkçası o yüzden tüp bebek yaptırdık

Sizin içinde zor olmuş gerçekten ne mutlu size herşeye rağmen anne olmuşsunuz Allah size bağışlasın inşallah

Allah razı olsun, rabbim size, bekleyen herkese nasip etsin inşallah

Zor bir süreçti gerçekten rabbim o yoldaki herkesin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…