Tek Taraflı ağrı yaşayıp normal gebelik geçiren var mı?

Maviko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
4
0
34
Merhabalar arkadaşlar, bundan 2 ay önce kadar kimyasal gebelik geçirdim.
Geçen hafta gebelik testi ile tekrar gebe olduğumu öğrendim. Hesaplamalarıma göre yarın 5 haftalık olacağım. Yaşadığım yer ufak bir yer ve tek doktor var o yüzden ancak önümüzdeki çarşamba gününe randevu alabildim.
Bir hafta boyunca çok fazla ağrım olmadı. Dünden beri üzerimde bir halsizlik var. Ve ara ara sol kasığımda hafif ağrılar belirip 2,3 saniyede kayboluyor. Diğeri kimyasal olduğu için içim içimi yiyor acaba dış gebelik mi geçiriyorum diye?
Tek taraflı ağrı dış gebelik belirtisi midir? Veya normal gebelikte olan bir durum mu? Normal gebelik geçirip tek taraflı ağrı yaşayan var mı aranızda?
Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Been 🙋🏻‍♀️ başlarda özellikle ilk 3 ay hep tek taraflı ağrım vardı ve bebiş ağrıyan tarafıma yerleşmişti. Onun o tarafta olduğunu görünce rahatlamıştım 🥹 bebiş var ve vucut değişimin farkında. Ara ara minik minik belli ediyor kendini sana diyordum hep kendi kendime. Sana da aynı şeyi önereceğim ☺️

Been 🙋🏻‍♀️ başlarda özellikle ilk 3 ay hep tek taraflı ağrım vardı ve bebiş ağrıyan tarafıma yerleşmişti. Onun o tarafta olduğunu görünce rahatlamıştım bebiş var ve vucut değişimin farkında. Ara ara minik minik belli ediyor kendini sana diyordum hep kendi kendime. Sana da aynı şeyi önereceğim ☺️
Ay cevabınız için çok teşekkür ederim. İçim bir nebzede olsa rahatladı.🥹

X