Tek ben miyim hissi

sorumvar18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2024
73
46
39
Kızlar ne iş ne aşk istediğim gibi yol alamadım. Sürekli kaygılar sarıyor. Her şeyi kaçırdım hissi… tutamıyorum tutanamıyorum hissi. Aklı başında kızımdır ama bazen kendim hakkında çok kötü düşünceler aklıma gelir oldu.

Daha yeni bir hemşire telefonda konuşuyordu.karşıdaki kişi sanırım yalnızlıktan kimsesinin olmamasından dert yanıyordu.atanamamiş da.ne olacak benim bu hâlim diye ağlıyormuş.ki ben de genelde bu durumdayım.atandim ama elin manyakları yokluyor arada.başka da bir halt olduğu yok gönül işlerinde.evet çok zor ama yalnız değilsin tabi ki.

Bu durumu bu hisleri yaşayan sadece sen değilsin. Senin gibi aynı şeyleri hisseden, işleri yolunda gitmeyen o kadar çok arkadaşım var ki çevremde.. Ne yapsalar olmuyor.
Ayrıca her zaman herkesin hayatı dört dörtlük olmuyor, evliyim ama işim yok mesela o kadar çok çabaladım ama iş konusunda işim rast gitmedi.

Emin ol hiç kimsenin hayatı dört dörtlük değil. İş bulursun, yorgunluk, stres, tükenmişlik sendromu, insanların davranışları, maaş yetmez, çalışma saatleri çok olur.
Biri girer hayatına nişanı, düğünü, ev eşyası, yemeği, temizliği bitmez.
Çocuğun olur, koliktir, atak dönemi gelir, yemek yemez, büyür ergenlik sorunları, birini bulur dünürcülük oynarsın, torunun olur hadi bir de ona dertlen.
Yaşlanırsın hastalıktı, ilaçtı vs derken hayat bu maalesef yani. Arada mutlu olduğumuz zamanlar da olmuyor değil tabi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…