tek arter

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar selam sinirlerim çok bozuk cumartesi doktora gittik bebeğime gisen kordonda tek arter olduğunu tespit etti doktor buda anomali hastalıklarına neden olabilirmiş cumartesi ekokardiyografi çektirdik kalbinde birşey çıkmadı gayet normal ama ben kendimi çok kötü hissediyorum çünkü okuduğum kadarı ile bu olay bir çok hastalığa neden olabilirmiş sizlerde böyle birşey yaşayan veya hala yaşamakta olan varsa lütfen beni bilgilendirsin

• Konu Sahibi EU1
çok geçmiş olsun canım. inşallah bebeğine kötü bir etkisi olmamıştır olmayacaktır. herşey allahtan.sinirlerin çok bozulmuştur eminim.ve ağlayıp duuryorsundur. bebişini düşün canım. onuda üzmee. belki hiçbişey olmaycak sağlıklı olacak.

• Konu Sahibi EU1

inşallah hayatım önemli olan doğumdan sonrada birşey olmaması teşekkürler desteğin için umarım dediğin gibi olur

• Konu Sahibi EU1

canim ya hic korkma allaha güven yeter iysallah hic birsey olmuuycak gör bak allahin izniyle sapasaglam olcak kalbini ferah tut dualarimiz hep seninle artik hergün dua edecem senin icin neolur üzülme

• Konu Sahibi EU1
konu ile ilgili bilgim yok ama Allah'ın izni ile birşey olmaz inşallah bebeğine tıp çok gelişti artık hem dr. gelişmelerle ilgili bilgilendirecektir seni moralini yüksek tut lütfen bebeğin için rabbim hepimize sağlıklıca yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin

• Konu Sahibi EU1

tatlım çok geçmiş olsun herşey Allahtan moralini yüksek tut dualarımız seninle canım....:teselli:

• Konu Sahibi EU1
kızlar hepinize çok teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur

• Konu Sahibi EU1
Merhaba
bende de aynı durum var. gebeliğinde herhangi bir problem yaşıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…