TEFRİCİYE ZİNCİRİ

bayanhope

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
1.044
792
RABBİM HERKESİN DİLEĞİNE VAKIFTIR,,HAYIRLI EVLAT SAHİBİ OLMAK İÇİN,

HERKES 1 ÜSTTEKİ ÜYE İÇİN 1 TEFRİCİYE OKUSUN VE NOKTA KOYSUN SADECE .

BÖYLELİKLE BİR SONRA GELEN DE ONA 1 TEFRİCİYEYİ HEDİYE ETMİŞ OLACAKTIR.

NE KADAR ÇOK OKUYUP NE KADAR ÇOK NOKTA KOYARSANIZ SİZDEN SONRAKİ ÜYE OKUDUĞU TEFRİCİYEYİ SİZE HEDİYE EDECEKTİR.

HADİ BAŞLAYALIM,,

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."Bu fazilettendir ki, salavât okuyan kimsenin bütün işleri Allah tarafından kolaylaştırılır. İşleri düzgün yolunda gider. Gönül sıkıntısı olmaz. Gamı, kederi, sıkıntıları kendiliğinden kalkar. Geçim darlığı çekenlerin rızkı bollaşır, kazancına bereket gelir, geçim darlığı çekmez. Bütün duâları kabuldur. Her istek ve dileği yerine gelir. Ümid ve muradı hasıl olur.

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

rabbim duanı kabul eylesin İnşallah.

okudum

ARKADAŞLARIN ANLAMASI İÇİN AÇIKLAYARAK YAZIYORUM ŞİMDİ BEN DE OKUDUĞUM TEFRİCİYEYİ EN SON YAZAN VE OKUYAN SEN OLDUĞUN İÇİN SANA HEDİYE ETTİM ALLAH KABUL ETSİN.

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî
tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve
hüsnül- havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli
lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

rabbim duanı kabul eylesin İnşallah.

okudum

rabbim duanı kabul eylesin İnşallah okudum.

.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…