Tefriciye yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TRENDY1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
936
1.221
42
4444 tefriciye okumak istiyorum ama yardım edecek arkadaşlar arıyorum bende sizin için okurum

Merhaba benim de bitirmem gereken tefriciyem var bu cumaya bitirmek istiyorum ama 2000 adet kaldı. Şuan size yardım edemem ama siz daha başlamadıysanız benden alırsanız ben de bitince sizin için okuyabilirim.

Açıkçası ne kadar alabilirseniz 🥺 çalıştığım için zorlanıyorum biraz akşamları okumaya çalışıyorum. Aldığınız kadarını okurum ben de sizin için inşallah.

Açıkçası ne kadar alabilirseniz 🥺 çalıştığım için zorlanıyorum biraz akşamları okumaya çalışıyorum. Aldığınız kadarını okurum ben de sizin için inşallah.
Bende çalışıyorum önemli bir konu olduğunu düşünüyorum siz bana okumasanız da olur okudukça size özelden bilgi veririm

Olur mu, okurum ben de muhakkak. Ben başlayalı 10 gün oldu bu cumaya inşallah bitirmek istiyorum nasip olursa çok uzatmak da iyi değil diye biliyorum çünkü.

Başladığım zaman haber versem olur mu yakın zamanda regl olucam bitince başlayacağım inşallah

Sırasıyla hepimiz için 4444 salatı tefriciye okuması yapıcaz.sayı kaç kişi olursa ona göre bölücez birimizin okuma bitince diğer kişiye geçicez

umutlu82 umutlu82
Papatyali_anne Papatyali_anne
simliask simliask
O olacakinan
R rainyy
A atasub
Şimdilik 6 kişi olduk arkadaşlar biraz daha katılım bekleyelim herkes ne kadar okuyabileceğini yazar bir program oluştururuz sırayla hepimiz için okuma yaparız.Ne kadar kısa sürede okunursa o kadar etkili bir dua.Okurken melekler beklermiş okuduklarıma göre.En fazla birimizin duası bir haftada biter.Dua sahibi perşembe akşamı iki rekat namaz kılıp niyet edecek öyle başlıycaz inşallah.

umutlu82 umutlu82
Papatyali_anne Papatyali_anne
simliask simliask
O olacakinan
R rainyy
A atasub
Şimdilik 6 kişi olduk arkadaşlar biraz daha katılım bekleyelim herkes ne kadar okuyabileceğini yazar bir program oluştururuz sırayla hepimiz için okuma yaparız.Ne kadar kısa sürede okunursa o kadar etkili bir dua.Okurken melekler beklermiş okuduklarıma göre.En fazla birimizin duası bir haftada biter.Dua sahibi perşembe akşamı iki rekat namaz kılıp niyet edecek öyle başlıycaz inşallah.
Tmm olur ama dua sahibi adetli olursa ne olacak siradakinemi gecicek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X