Tedaviyi kestim 2 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım

canimdacan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
36
0
43
Kızlar meraba ben bu sitenin mudavimleri arasındaydım.Fakat 4 5 aylık denemelerin sonuçsuz kalmasından dolayı siteye uğramaz olmuştum. ben 3 ay klomen ve ovitrelle kullandım bebeğim olmadı. Fakat bana içimden bir ses bu tedaviyi kesmemi soyledi. bende oyle yaptım. 2 ay ilaçsız milaçsız denedik ilk birinci ay tutturamadık ama ikinci ay yani mayıs ayında bebeğimiz tutundu bize.
Adetime 2 gün kala evde test yaptım.kocamın itirazlarına ragmen. O hep bana erken erken dedi bende inat ettim aldırdım bir test ve evde o ikinci çizgiyi silik gördük çıldırdık. Eşim bu testlere pek inanmadığı için hemen gittik kandan baktırdık. 173,81 değer çıktı. ve bebeğimin 45 günlük olduğunu soylediler. 45 değilde olsa olsa 25 günlüktür. ama bu değer neden bu kadar yüksek çıktı anlamadım.acaba ikiz falan mı? tabii adetten kesildikten sonra hemen bir bebek için çalışmaya başladık o ilk ilişki günü de tutmuş olabilir. bende anlamadım. Bebek olmamasının en büyük sebeblerinden biri emin olun psikolojik.Allahım isteyen herkese versin. En çok onun için dua ediyorum.Tramisuu nerdesin bana mesaj atkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Darısı olmayanların başına olsun inşallahh :Saruboceq:

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ve en önemlisi analı babalı büyütsün :eek:

balsurat tez zamanda seninde halime konunu okumamız dileğiyle canım :)-tatlicadiarzu-

Darısı olmayanların başına olsun inşallahh :Saruboceq:

Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ve en önemlisi analı babalı büyütsün :eek:

balsurat tez zamanda seninde halime konunu okumamız dileğiyle canım :)-tatlicadiarzu-

:asigim:Aminn canım inşallahhhhh :Saruboceq:

allah önce size tutunan bebeklerinize sağlık versin.sonrada o sağlıklı bebeklerden bizlerede nasip etsin.

tebrikler canım yaa ne güzel..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn...

tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
darısı bize inşllh

Kızlar meraba ben bu sitenin mudavimleri arasındaydım.Fakat 4 5 aylık denemelerin sonuçsuz kalmasından dolayı siteye uğramaz olmuştum. ben 3 ay klomen ve ovitrelle kullandım bebeğim olmadı. Fakat bana içimden bir ses bu tedaviyi kesmemi soyledi. bende oyle yaptım. 2 ay ilaçsız milaçsız denedik ilk birinci ay tutturamadık ama ikinci ay yani mayıs ayında bebeğimiz tutundu bize.
Adetime 2 gün kala evde test yaptım.kocamın itirazlarına ragmen. O hep bana erken erken dedi bende inat ettim aldırdım bir test ve evde o ikinci çizgiyi silik gördük çıldırdık. Eşim bu testlere pek inanmadığı için hemen gittik kandan baktırdık. 173,81 değer çıktı. ve bebeğimin 45 günlük olduğunu soylediler. 45 değilde olsa olsa 25 günlüktür. ama bu değer neden bu kadar yüksek çıktı anlamadım.acaba ikiz falan mı? tabii adetten kesildikten sonra hemen bir bebek için çalışmaya başladık o ilk ilişki günü de tutmuş olabilir. bende anlamadım. Bebek olmamasının en büyük sebeblerinden biri emin olun psikolojik.Allahım isteyen herkese versin. En çok onun için dua ediyorum.Tramisuu nerdesin bana mesaj atkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Görüyorumki, kocam çok haklıymış..
Kociş bana aylardır hep dediki... kendini rahat bırak, kafanı takma bu konuya.. strese girme... uğraşma şu takvimlerle.. ovulasyon testlerini at bi kenara...
ben onu hiç dinlememiştim.
Sonunda dediğini yaptım. 2 ay ajandamla uğraşmadım. Bu ay gebeyim. O tarihlere takılmamak lazımmış... kafaya takmamak lazımmış...

Ve okuyorum, ''ben de hamileyim'' diyen kadınlara bakıyorum............ hepsi aynı şeyi söylüyor :)

Çok tebrikler Canımdacan.. allah meleğinle bir ömür nasip etsin size... sağlıcakla kalın..

darısı tüm isteyenlerin başına inşallah..,
:enbuyukkk:

canım ne güzel haber hayırlı olsunkaydirigubbakcemile5zemuszemus

canım tebrik ederim öncelikle dediğin gibi stres yapmamak cok önemli ama en önemlisi buna inanmak Allah tüm isteyenlere yasatsın bu güzel duguyu :Saruboceq:sağlıcakla al meleğini kucağına inşallah a.s.

tebrikleeeeer.
allahım sağlıkla kucağına almayı nasip ettirsin.sağlıklı bir gebelik geçirmen dileğiyle.

X