tedavisiz yumurtalarını folüküler hale getirebilen var mı

hilalnur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
121
7
kontrollerde yumurtaların var olduğu fakat olgunlaşamadığı görüldü.. ilaçla olgunlaştırılıp iğneyle çatlatılacağını ömerdi doktor.. fakat eşim suni yolla sağlıklı olmayacağını düşünüyor .. açıkçası ben de .. yani ilaçla olgunlaştırılıp iğneyle çatlatılan yumurtadaki hücreler sağlıklı bir döllenmeye ve bebeğe dönüşür mü .. endişelendim doğrusu.. Tabiki tıp bizler için güvenmek durumundayız.. bir tarafımda bunu düşünüyor.. bu tedavi bir yol ve denemek lazım .. işte iki farklı bakış açım var acaba yumurtaları kendiliğinden gelişme gösteren var mı.. süt adaçayı bide bişey daha var dı bişey otu hatırlayamadım .. ne dersiniz ...

arkadasım aklını hiç öyle konularla bulandırma sonucta kac kişi bu yollarla hamile kaldı ve saglıklı sekilde dogumlarını yaptı ve o kadarda saglıklı evlatlara sahipler eger yumurtaların kendiliginden gelişip catlamayacaksa bu tedavilere ihtiyacın var ama inş. gerek kalmadan kalbindekine nail olursun ben 4 senelik evligim ne eşimde nede bende sorun var ama olmadı şimdi microenjeksiyona gectik oda sorun yokken sen dua et canım inş. ilaç ve catlatıcılarla kalırsın bu süreclere gerek kalmadan ot ve süt demişsin onlarında belirli etkileri var fazlasını yapacaklarını sanmam sadece vucuda takviye olur inş. hersey istedigin gibi olur bol bol sanslar

teşekkür ederim .. Allah hepimize kalbindekini versin.. biraz bekliyip sonra denicem tedaviyi.. hayırlısı olsun

Arkadaşım ben de burda bir forumda okumultum ve uyguluyorum. Bal, tarçın ve çörekotu karışımından hergün sabah akşam bir çay kaşığı yiyorum. İnşallah işe yarar. O zman işe yarayıp yaramadığını daha kesin bildiririm size.
Allah inşallah en kısa zamnda hayırlısıyla bebişlerimiz kucağımıza almayı nasip eder.:)

amiiiin.. güzel tavsiye teşekürler..ben bir ot ismi duymuştum adaçayı dışında ama hatırlamıyorum..

hayit olmasin? bir de civanpercemi ve aslan pencesi var...

ben de öyle tahmin ettim ama hayıtv için internette başka bilgiler var halbu ki bu bilgiyi veren arkadaş 100 de 100 yumurta geliştiriyor hatta ikiz bebek sahibi olanlar da var demişti ah neden yazmadım ki o gün otun ismini ..

Evet Zaten Hayit Cok Cok Oncelerden Kadin Hastaliklarinda Kullaniliyormus Benimde Yumurtalarim Gelismiyor Kucuk Kucuk Kaliyorlardi Yani Pkos Once Dualarim Rabbim Ve Sonra Bu Ot Sayesinde Cok Cok Degisti Bu Hayit Gercekten Cok Cok Super Bisey Simdi Adetlerim Ayni Tarihte Olmaya Calisiyor Gun Bile Sasmiyor Sanirim Allah In Izniyle Bu Sekilde Hamile Kalabilirim Kaldiki En Zor Kisirliklari Bile 1 Yil Icinde Tedavi Ediyormus

süt derken bildiğimiz pastorize sütlermi hazır yanii...öteki türlüyse asla içemiyorum ben :1no2:adaçayı içiyorum peki onu günde ne kadar içmek gerek ?

X