Tecrübesi olan bakabilir mi?

Yagmur9091

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
258
49
24
Kızlar merhaba size bişey sormak istiyorum adetime bir kaç gün kaldı kaşık ağrım çok oluyor ve belimede vuruyor sanki tutulmuşum gibi ama sürekli değil kasıklarıma da inceden bir sızı giriyor 1 haftadır sanki ama içimden bişey koparıyolar gibi sancı ağrımı desem bilemedim adet sökülecek gibi ama bişey yok sonra geçiyor uzanınca ek olarak ateşler içinde yanıyorum ter döküyorum resmen kabızlıkta var ayıptır söylemesi ek olarak göğüslerim şiş biraz acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi bu hamilelikte kasık ağrısı nasıl bir his ayırt edemiyorum hamilelik var mı yok mu 1 yıldır uğraşıyorum

Test yaptınız mı. Hamilelik belirtisi olabilir de olmayabilir de söyledikleriniz. İnşallah pozitif sonuç alırsınız istiyorsanız

10 haftalık gebeyim kabızlık harici bu belirtililerin hepsini yaşadım hatta orkid takıp uyumuştum sabaha kesin adet olacağım diye benim de 2 sene sonunda doğal yolla oldu inşallah sizde de vardır haberdar edin

10 haftalık gebeyim kabızlık harici bu belirtililerin hepsini yaşadım hatta orkid takıp uyumuştum sabaha kesin adet olacağım diye benim de 2 sene sonunda doğal yolla oldu inşallah sizde de vardır haberdar edin
Ayy inşallah umutlandım şimdi çok siz böyle deyince. Mutlaka haberdar edeceğim sizi test yapınca

Ayy inşallah umutlandım şimdi çok siz böyle deyince. Mutlaka haberdar edeceğim sizi test yapınca
Göğüslerim bedenime yük gibi olurdu o ilk haftalar ve kasık ağrım sanki adet olucam hisleri aynı tarif ettiğiniz şeyleri yaşadım ve ben pcos’um 2 yıl olmadı çatlatma iğnesine gideceğim gün oldu ben çok inanıyorum beklenmedik zamanda geliveriyor size dua edeceğim inşallah gebesinizdir

Benim göğüslerim dolgun ve dokununca acıyor ordan çok anlayamıyorum ama kaşık ağrısı bi giriyor sancı resmen doğum sancısı giriyor gibi hissediyorum sonra geçiyor çok fazla sıcaklıyorum.benim de 1 yıl geçti şimdi bu ay çok umutluyum içimden sanki bi his hamilesin diyor umarım hüsran olmaz Duanızı bekliyorum

Sağlıcakla gelsin minik Hamile olduğunuzu adet günümü öğrendiniz yoksa öncesinde de test yapmışmışsınız

Sağlıcakla gelsin minik Hamile olduğunuzu adet günümü öğrendiniz yoksa öncesinde de test yapmışmışsınız
Merhaba çok teşekkür ederim amin inşallah isteyen herkese nasip olur bu duygu, ben adetime 2 gün kala evde öylesine test yaptığım sırada öğrendim adet görüp çatlatma iğnesini vurulacaktım nasip işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…