Tecrübenize ihtiyacım var

geldikgidiyoruz

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2015
322
603
Merhaba herkese gününüz güzel geçsin. Benim bir konu hakkında fikrinize ihtiyacım var. Ben üç yıllık evliyim ama eşimle işim nedeniyle(Tayin olamama) iki yıldır aynı evde yaşayabiliyorum kayınvalidemin evinde birlikte oturuyoruz bu arada. Bu sene ev aldık inşallah yaza teslim olacak ve evlerimizi ayıracağız. Benim yatak odam ve koltuk takımı ve mutfak için çeyizim haricinde hiçbir şeyim yok. Yani yeni bir ev kuracağım ve ne işime yarar ne yaramaz tam olarak kestiremiyorum. Evin hevesiyle de saçma sapan şeyler alıp doldurmak istemiyorum. Bana ne almam ya da almamam gerektiği konusunda fikir verir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Tek tavsiyem tüm odaları doldurmamaya calış çocuk filan olursa odası boş olsun. Şimdilik utu masasi supurge filan koyarsin. 2. Koltuk takımı bazen kisa surede fazlalik haline gelebiliyor. Mutfağinda da yer varsa yemek takimina filan icin konsol isine hic girme. Ben az eşya seviyorum.

Çok teşekkür ederim yorumunuz için bende sizin gibi düşünüyorum konsol falan düşünmüyorum bir bebeğim var onun odası olacak inşallah ama halı konusunda kararsızım halılarla evi mi doldurmak istemiyorum oldukça küçük halılar kullanmak istiyorum ama temizliği zor mu olur öyle halısız alanların diyede düşünüyorum.

Ben biraz zor olacagini dusunuyorum halisiz tozlar daha rahat savruluyo. Ve evinizin konumuna da bagli soguk olma ihtimali varsa halilarinizi kucultmeyin bence. Ben su an kirada oturuyorum giris kat alt kat bosluk salon zor isiniyor mesela.

Ben biraz zor olacagini dusunuyorum halisiz tozlar daha rahat savruluyo. Ve evinizin konumuna da bagli soguk olma ihtimali varsa halilarinizi kucultmeyin bence. Ben su an kirada oturuyorum giris kat alt kat bosluk salon zor isiniyor mesela.
Anladım benimkide 1. kat olacak altı boş olacak sanırım o zaman halı konusunu tekrar gözden geçireyim.

Yatak odası ve koltuk takimin varmış zaten.Salona kibar bir ünite ve tv.Alanin varsa masa olabilir.Beyaz eşyalar da alındıktan sonra pek birşey kalmıyor.Acele etme,yerleştikten sonra da alabilirsin eksiklerini.Sade ve ferah olması benim tercihim olurdu.

Bende sade ve az eşyalı bir evim olmasını istiyorum hatta evimde tv istemediğim için tv ünitesini de almayacağım sanırım inşallah bu dediklerimi yapabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…