tecrübeli olanlardan bilgi istiyorm arkadaşlar..

cybelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2012
13
0
ben 19 aralıkta adet gördüm bu ayın 19 undan 4 gün önce 3 gün lekelenme oldu başlar sandım belirtiler de vardı ama olmadı 3 gün lekelenme oldu ve durdu bi iki gün de günde 2-3 damla kadar geldi anlam veremedim şu an da bişe yok yerleşme böle bişe olabilirmi benzer durum yaşayan varmı acaba merak içindeyim

benim başıma geldi her seferinde heh şimdi regli oldum diyordum petlerle dolaşıyordum ama tam sökemedi heralde diyordum karnımda belimde aynı regli olucakmışım gibi ağrıyordu bende her seferinde ağrı kesici alıyordum üstüne :/ o reglimden 2 gün önce fal baktırdım arkadaşımın annesine dediki hamilesin veya hemen hamile kalcan yok dedim regli oldum mümkün değil dedim ordan çıktım aklıma kurt düştü bi test yaptım pozitif :)

demek sende öyle oluyordun bende hamilelik belirtisi yok ama olmadı durdu işte bende test alacam yarın 3 gün daha bekliip yapıcam ..şuan hazır değilim aslında bi kızım var 2 yaşında daha küçük zaten.. neyse hepimiz için hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

merhabalar kızlar selçuk belevi deki bedriyeye giden var mı yada numarası varsa özelden vermeniz mümkün mü bide giden varsa yorumlarını alabilirmiyim

X