TECRÜBELİ KİŞİLER YAZABİLİR Mİ

Uygulamalar yumurtlamayı tam olarak bilemez. Tahmin sadece. O yüzden bir şey diyemem ama hamile olsaydınız çıkardı kanda beta artışı.

Uygulamalar yumurtlamayı tam olarak bilemez. Tahmin sadece. O yüzden bir şey diyemem ama hamile olsaydınız çıkardı kanda beta artışı.
5.gün gecikmemde kan verdim çıkmadı yükselme ihtimali vs yok mu diye sormak istedim

Merhaba. Regl olmadığınız sürece hamilelik ihtimalini düşünebilirsiniz. Ne zaman yumurtladığınızı bilemezsiniz. Benimde geç yumurtlama oldu 17 gün gecikme sonucunda hamile olduğumu öğrenmiştim öncesinde hep negatif çıktı. Korunmasız cinsel ilişki olduğu zaman regl döneminde sapma olabiliyor. 1 hafta sonra tekrar kan baktırabilirsiniz.

Günaydın evet haklısın bugün 10. gün kan vermekten kolum acıdı en son gittiğim yerde o yüzden bi süre beklemedeyim

Benimde kasıklarımda ağrı arada sıra da midem de bulantı bogazimdâ yanma aşırı terleme var acaba bu normal midir hamilelik belirtisi olabilir mi 2 buçuk senedir hamilelik için tedavi goruyorum

Aynı şuan sizin yaşadığınızı yaşıyorum adetim 17 gün gecıktı bu zamana kadar yaptığım testler negatif bu sabah yaptığımda ise hayalet çizgi var acaba geç döllenme olsa test bu kadar hayalet çizgi olur muydu lütfen yazar mısınız

Olabilir benimde 17.gun hayalet çizgi vardı belli belirsiz.

Ayıp olmazsa şayet ne tedavisi görüyorsunuz bende tedaviye başlayacağım da kimyasal gebelik geçirdiğinize göre hamile kalabılıyorsunuz ben hıc kalamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…