tecrübeli bayanlar lütfen yardım edin..

gamze_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2013
182
22
selam kızlar sizlere sormak istediklerim var eşimle 7 aydır korunmuyoruz bu ay adet olmadım 15 gün geçti sat 13 marttaydı 1 hafta önce evde test yaptım negatifti 3 gün sonra yine yaptım çok ama çok belirsiz bi çizgi gördüm eşime de gösterdim ben göremiyorum dedi onuda negatif olarak kabul ettik 2 gün sonra yine adet olmayınca kanda gebelik testi yaptırdık malesef o da negatif çıktı sabah lavaboda kurulanırken çok az açık renkli kan geldi peçeteye sonra kesildi birinci sorum kan testinde yanılma payı olabilirmi adet günüm geçtikten 12 gün sonra yaptırdık sizce gebelik varsa da çıkmayabilirmi böyle bi ihtimal olucağını sanmıyorum ama umut işte.. ikinci sorum yerleşme kanaması denilen şey adetten öncemi olur yoksa adet geciktikten sonramı olur bu arada bariz hamilelik belirtileri yaşamıyorum sadece göğüslerimdeki damarlar biraz belirgin olmaya başladı bide karnımda şişlik var eğer adet olmazsam tekrar evde test yapmayı düşünüyorum sizce kaç gün beklemeliyim :44:

canım normelde 10 gün geçikince kanda çıkıyor hamilelik ama geç döllenme dedikleri bişey var belkide sende o vardır sen biraz daha belke canım belirli bir süre sonra olmassan doktora git

Canim ben normal adet oldum testte yaptiridm negatif cikti ogrendigimde 6 haftalik hamileydim yani reglimin uzerinden 3 hafta gecmisti. Ama streste geciktirebilir. Sen herhalukarda bir doktora git. Belki bu ay gec yumurtlamisisndir

Canim ben normal adet oldum testte yaptiridm negatif cikti ogrendigimde 6 haftalik hamileydim yani reglimin uzerinden 3 hafta gecmisti. Ama streste geciktirebilir. Sen herhalukarda bir doktora git. Belki bu ay gec yumurtlamisisndir

canım senin kan testindemi negatif çıkmıştı birde ne şekilde öğrendin hamile olduğunu testle mi yoksa doktoramı gittin

canım normelde 10 gün geçikince kanda çıkıyor hamilelik ama geç döllenme dedikleri bişey var belkide sende o vardır sen biraz daha belke canım belirli bir süre sonra olmassan doktora git
tatlım geç döllenme nedir ben pek anlamıyorumda

canım merhaba kanda 10 gün geçincemi çıkıyor benim adetim 7 gün geçti 2 gün önce test yaptırdım negatif çıktı. adettlerim hep düzenlidir hatta hep önce olurum.hala adet olmadım sence hala bi umut varmıdır? bide geç döllenme nedir?

X