Tecrübeli arkadaşlar yardım...Lütfen 2. çizgi silik

foto ekleyemiyorum mesaj sayım az oldugu için
2 test yaptımmm
ilki c tesi çok silikti
bide pazar günü o daha belirgindi
eczaneye götürüp sordum
var dedi
ama inanamıyor işte insan
bugun doktora gittim
Allahında izniyle kesinleşti

Ezelllll
bir tane daha test yap doktora gidemiyorsan

ezel benimde çok silik çıktı cumartesi yaptım gölge gibiydi pazar yaptım silik bir pembe çıktı :) sanırım hamileyiz :) yarın hastaneye gidicem çalıştığım için bugün gidemedim hayırlı haberlerini beklerim:)

valla artık eczaneye gitmekten utanır oldum ya kaçıncı test alışım bilmem günümü bekleyeyimde öyle yapayım bari 3 gün kaldı zaten.

benimde gölge gibiydi canım ama sabah ilk idrar diildi akşamüstü yapmıştım ve hemen çıkmadı 20 dk sonra çıktı testte 5-20 dk bekleyin yazıyodu ama 20 dk.da çıkan sonuç doğru olmayabilir hemen çıkması lazım diye duydum hamilelik belirtilerimde yok karnımda ve belimde biraz ağrı bide göğüslerimde acı var şişme koyulaşma falan yok sivilcelerimde çıktı kesin regl olcam bence ama hayırlısı tabi.

silik pembeyse hamilesindir canım keşke bende olsam...

regl tarihime ortalama 5-7 gün var bugün kahverengi bi leke geldi?
hamilelik belirtilerinde böyle birşey var mı?

ezelcim benimde 3 tane sivilcem çıktı işte geliyor benimki dedim ama gelmedi :) ben sendende ümitliyim. perşembe günüde test yapmıştım onda bişey çıkmadı mesela.gününü bekle sonrada kan tahlili :)

oyyy çok güzel bir haber gözün aydın pç nin başına geçinçe direk bu sayfaya geliyordum haber var mı diye gözün aydın allah tamamını erdirsin

Tebrikler.Konunun tamamını 5dk olmadı okuyalı ilk sayfayı okurken hamilesin diyecektim ama zaten son sayfaya kalmadan sonucuda öğrenip yazmışsın. Çok sevindim.Tekrar tebrikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…