tecavüzcüler,çocuk tacizcileri,her türlü sapık zihniyet...

nora02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
164
54
öncelikle herkese merhaba ..
uzun bir zamandır sinirlerim acayip bozuluyor.Ne zaman gazetelerde bu tür tecavüz taciz ve hele de çocuklara yapılan bu tür pis iğrenç şeyleri okudukça deli oluyorum..benim bir kızım var şimdi de hamileyim ve oğlum olacak inşallah..
ama inanın buna sevinemiyorum içimi korku kaplıyor böyle ürküyorum.insan kime güvenecek ki okulda öğretmen den tut görevlisine,,hastanelerde doktorundan hasta bakıcısına,polisinden tut her kesimden her türlü sapığına..
eskiden mi yoktu böyle şeyler bilmiyorum ben küçük bir şehirde akşama kadar dışarda oyun oynayarak büyüdüm.şimdi büyük bir şehirde yaşıyoruz ve çocuğumu kimseye emanet edemiyorum..Çalışan bir kadınım zavallı annem her hafta çocuğuma bakmaya gelip gidiyor şehir dışından.ama o da bana hak veriyor insan komşusuna bile güvenemezken bakıcıya nasıl verilir el kadar bebek.hele de her gün böyle haberler baş manşetleri kaplarken..
bu tür insan lar bu kadar az ve yetersiz ceza alırsa bizim evlatlarımız nasıl büyüyecek güven içinde bilmiyorum.
bimer e cimer e defalarca yazdım yazıyorum sizlerden de destek istiyorum .lütfen sizde yazın bu tür suçların cezaları idam olmalı böyle sapık zihniyetler yaşamamalı..

Bence bu durumlar eskidende vardı ama teknoloji gelişmemişti şimdi sanal medya'dan dolayı hiç birşey gizli kalmıyor , ama tabi eskiden bu kadar yaygın sapık yoktu sanırım , ben yatılı okullar ve din kursu yatılı olanlarada karşıyım

eskidende vardı sadece bu kadar fazla sosyal medya ve gazetelere verilmiyordu... özellikle küçükken taciz olayını çoğu kişi yaşadı, Allah hepsinin hakkından gelsin! adam daha önceden kıza tacizde bulunuyor 2 yıl yatıyor çıkınca yine bir teşebbüs oluyor ama adam kıza dokunmadığı için serbest kalıyor ve bir hafta içinde 2 tane kişiye tecavüzden içeri giriyor. bu bir arkadaşımın dosyasından çıkma olay. Şaka gibi! Eylem gerekmiyor böyle şeylere potansiyeli varsa Ya asacaksın Ya keseceksin ki aklı başına gelsin

inanamıyorum ya hergün böyle konuların gazete manşetlerinde çıkması..kendi öz dayısının abisinin tecavüzüne uğrayan minicik kızlar..erkek çocuğu kız çocuğu demeden hayvan gibi hormonlarıyla yaşayan insanlar yaşamamalı..
kimyasal hadım bunlara az gelir..üç beş sene yatıp içerde besilenip çıkıyorlar sonra kaldıkları yerden devam..
eğitimsizlik,cahillik,kaba kuvvet,baskıcı dinle yetiştirilmiş adamlar(kuran kurslarında erkek çocuklarına tecavüz eden adı ona din adam ları)...
offf içim şişiyor

İnşallah idam gelir,hadımla olacak iş değil sanki.
Sadece afedersin şeyiyle tecavüz etmiyorlar ki,olay beyinde bitiyor.
Daha dün köpeğe havuçla tecavüz etmişler,bir diğeri de köpekle dilli falan öpüşüyor,:kusmuk:hayvancık seviliyorum sanıyor.Adam zihinsel engelli ama o videoyu çeken masum mu hayır.
Bunu aciz buldukları her canlıya yapıyorlar,çocuklar,yaşlılar,engelliler,hayvanlar.
Kaç gündür sürekli o görüntüler beynimde,içim dışımda,takıntılarım arttı ve nefret boyutum level atladı insanlığa karşı.
Allah bin be...rını versin.
İdam lazım idam.

inanamıyorum ya hergün böyle konuların gazete manşetlerinde çıkması..kendi öz dayısının abisinin tecavüzüne uğrayan minicik kızlar..erkek çocuğu kız çocuğu demeden hayvan gibi hormonlarıyla yaşayan insanlar yaşamamalı..
kimyasal hadım bunlara az gelir..üç beş sene yatıp içerde besilenip çıkıyorlar sonra kaldıkları yerden devam..
eğitimsizlik,cahillik,kaba kuvvet,baskıcı dinle yetiştirilmiş adamlar(kuran kurslarında erkek çocuklarına tecavüz eden adı ona din adam ları)...
offf içim şişiyor

haksızsınız demiyorum. aynı duygulara ben de sahibim bir evlat sahibi olarak. kimyasal hadım densin, ömür boyu hapis densin ne denirse densin ama asla ve asla idam çözüm değil. idamı hiçbir şekilde desteklemiyorum. dersen ki şer'i hukukta kısasa kısas var o zaman kararı aileler versin belki ona da tamam derim ama devlet eliyle idamı kesinlikle desteklemiyorum.

ayrıca hanımlar idam değil EĞİTİM lazım. Arabistan.da iran.da insanlar sokak ortasında idam edilip günlerce ölüleri vinçte asılı kalıyor. suçlarda azalma var mı? yok. çocuk gelinler, tecavüzler, ensest devam mı hem de ne biçim. EĞİTİM için seferber olalım idam için değil.

İnşallah idam gelir,hadımla olacak iş değil sanki.
Sadece afedersin şeyiyle tecavüz etmiyorlar ki,olay beyinde bitiyor.
Daha dün köpeğe havuçla tecavüz etmişler,bir diğeri de köpekle dilli falan öpüşüyor,hayvancık seviliyorum sanıyor.Adam zihinsel engelli ama o videoyu çeken masum mu hayır.
Bunu aciz buldukları her canlıya yapıyorlar,çocuklar,yaşlılar,engelliler,hayvanlar.
Kaç gündür sürekli o görüntüler beynimde,içim dışımda,takıntılarım arttı ve nefret boyutum level atladı insanlığa karşı.
Allah bin be...rını versin.
İdam lazım idam.
evet beimde işte takıntılarım arttı.deli oluyorum artık kızım a baktıkça kafayiyorum o masum güzel bebek...Allah ım kahrı bela etsin ama etmiyor ki ..
ben bebeklerim büyüyünce her an nasıl yanlarında olacağım ki.

Idam etsinler o küçücük çocuklar nasıl hayatı boyunca aci çekiyorsa Hadım etsinler o güvendikleri şeylerini kokten kessinler inşallah

ayrıca hanımlar idam değil EĞİTİM lazım. Arabistan.da iran.da insanlar sokak ortasında idam edilip günlerce ölüleri vinçte asılı kalıyor. suçlarda azalma var mı? yok. çocuk gelinler, tecavüzler, ensest devam mı hem de ne biçim. EĞİTİM için seferber olalım idam için değil.
eğitim için daha ne yapılabilir ki.Buüun öğretmen,doktor,polis,avukat her türlü meslekten böyle tonla adam var ..sonuç hepsi okumuş eğitimli insanlar..

Bazen aşırı öfkelenip idam çıksın diyorum ama mantıklı düşününce hükümetlerin bunu kendi çıkarlarına kullanacaklarını düşünüyorum. Bu konuda kafam karışık.[/QU
eğer çıkacaksa tecavüz,taciz ve katillere çıksın yeter...
devlet in kendi çıkarlarına kullanacağı şeylere bende karşıyım ..
ama bu adam lar nasıl olsa içerde üç beş yıl yatar çıkarım hesabı yapıyorlardır eminim..

eğitim için daha ne yapılabilir ki.Buüun öğretmen,doktor,polis,avukat her türlü meslekten böyle tonla adam var ..sonuç hepsi okumuş eğitimli insanlar..

o eğitimli dediğin kişileri eğitenler eğitimsiz. ülke bu hale getirildikten sonra istediğimiz eğitim seviyesine gelebilmek için birkaç nesil lazım. ama çözüm idam değil orası net.

az önce okudum gazete de polis kırklı yaşlarında 27 yaşındaki erkek doktor a silah zorla tecavüz ediyor..
doktor en sonunda hayatına son veriyor.peki hangisi yaşamalıydı hangisi ölmeli

İdam varken kaç kişi idam ediliyordu? 70 80 yaşına kadar içerde yatıp sonra affediliyordu. İçimizden geçen idam da, hiçte öyle istendiği gibi uygulanmayacak, hadım en mantıklı olanıydı, o da olmadı. Bir suçun yaptırımı ağır olmazsa, eğilimi olan o suçu işlemekten vazgeçmez. Normal insanlardan bahsetmiyoruz burda eğitim falan işlemez onlara. Korkutucu ağır ceza sistemi lazım bize ama önce insan hakları adı altında suçluyu korumaktan vazeçeceksin.

öncelikle herkese merhaba ..
uzun bir zamandır sinirlerim acayip bozuluyor.Ne zaman gazetelerde bu tür tecavüz taciz ve hele de çocuklara yapılan bu tür pis iğrenç şeyleri okudukça deli oluyorum..benim bir kızım var şimdi de hamileyim ve oğlum olacak inşallah..
ama inanın buna sevinemiyorum içimi korku kaplıyor böyle ürküyorum.insan kime güvenecek ki okulda öğretmen den tut görevlisine,,hastanelerde doktorundan hasta bakıcısına,polisinden tut her kesimden her türlü sapığına..
eskiden mi yoktu böyle şeyler bilmiyorum ben küçük bir şehirde akşama kadar dışarda oyun oynayarak büyüdüm.şimdi büyük bir şehirde yaşıyoruz ve çocuğumu kimseye emanet edemiyorum..Çalışan bir kadınım zavallı annem her hafta çocuğuma bakmaya gelip gidiyor şehir dışından.ama o da bana hak veriyor insan komşusuna bile güvenemezken bakıcıya nasıl verilir el kadar bebek.hele de her gün böyle haberler baş manşetleri kaplarken..
bu tür insan lar bu kadar az ve yetersiz ceza alırsa bizim evlatlarımız nasıl büyüyecek güven içinde bilmiyorum.
bimer e cimer e defalarca yazdım yazıyorum sizlerden de destek istiyorum .lütfen sizde yazın bu tür suçların cezaları idam olmalı böyle sapık zihniyetler yaşamamalı..
idam evet ama önce toplumda bu insanlar parmakla gösterilmel taciz edilenler susmamalı. aileler bilinçlendirilmeli. cocuklara keza aynı şekilde. sonra bu insanlar tek tek yakalanıp cezalarını misli ile cekmeli. diyelim idam gelmedi. fişleyecek devlet bunları. nereye gitseler nereye taşınsalar o mahalleye duyuru gidecek. muhtarlar cok önemli. üst kademe ile aradaki bagı saglayacaklar. ( ingilterede her mah. kendi sözcüsnü seciyor sakinler içinden ve sıkıntılarını o sözcü aracılıgı ile dile getiriyorlar, başka ülkelerde de sms ile mesaj gidiyor tacizci var sokagınızda filan.. )
aileller cocuklarını 10 yaşındakini 15 yaşında gibi giydirmeyecek... tabi bu tür tacizlerin giyim kuşamla alakası cok az ama buna bakıp ben bunu büyük gördüm diyeni var.
tacizci tecavüzcü kimse hafta bir kapısına polis gidip her şeyini inceleyecek. bil. ev. dolap. camaşırlarını vs.. denetim şart. gerekirse polis uzaktan ara ara takip yapacak. ki parka gidip cocuk mu seyrediyor ? komşunun cocuguna öpücük mü attı ? rontgencilik mi yapıyor vb..

İdam varken kaç kişi idam ediliyordu? 70 80 yaşına kadar içerde yatıp sonra affediliyordu. İçimizden geçen idam da, hiçte öyle istendiği gibi uygulanmayacak, hadım en mantıklı olanıydı, o da olmadı. Bir suçun yaptırımı ağır olmazsa, eğilimi olan o suçu işlemekten vazgeçmez. Normal insanlardan bahsetmiyoruz burda eğitim falan işlemez onlara. Korkutucu ağır ceza sistemi lazım bize ama önce insan hakları adı altında suçluyu korumaktan vazeçeceksin.
hayır hadım cok mantıksız.
çünkü taciz tecevüz beyinseldir sen o beyni durduramadıkca ki ilaçla baskılar ama insana tabi olan herşeyde fire verirsin. ilacını almazsa gene ve gene tecavüzünü yapar.
cinsel organı ile degil parmagı ile yapar. parmaklarını kırarsın gözüyle yapar, agzıyla yapar ayak parmagi ile yapar.
idam şart.
eskiden idam kararı veriliyordu ama yasa geregi ceza gun aya cevirlyordu.
abd de idam cezası var.ama hukuk güzel işliyor. gercekten suclu mu degil mi bulunuyor ve ilaçla hop öteki dunya... muhteşem.. ( sadece abd de degil bir kaç ülkede var idam cezası. )
bizde kaldırılmasının sebebi hem avrupa birligi( ki birlik içinde idam cezası uygulayan ülkeler var. hemde bize yapmayın. insan hakları diyorlar) hemde araştırma soruşturma süreci bizde cok kötü. sucsuz suclu anlamadan idam edilir diye kaldırıldı.
ve idam cezasının da kuralları olmalı. sınıflandırma yapılacak su su su suclar da idam edilmelidir denmeli.

orada ki idam ile buradaki idam farklı ama.
onlardaki tecavüz başka. ülkenin rejimi geregi adamlar artık birbirlerini öpüyor.
komple sacmalık oradaki rejim...

X