Lekeler, Çiller Tca yanlış kullanımı YARDIM

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
yuzde 25lik uygulamıstım yuzde 30luk uyguladım kulak pamugu ile uygula yayma ve aynı sure degil beyazlasınca cek. bende hala cok hafif iz var ama geciyor kremliyorum surekli. dikkat et uygularken yanmasın.

Bende kullandım arkadaşım telaş yapmaya gerek yok. 4. Yada 5. Gün deri kuruduğunda soyulmaya basliyo. Sürekli bepanten sur soyulmasina yardimci oluyo. Sakın sakin kendin soyma iz kalır. Oran yüksek olduğundan ve dakikası fazla olduğundan o rengi almış.

Merhaba uzun zaman olmuş ama merak ettim kolunuz ne durumda acaba ? İzleriniz geçti mi? Çok fazla bekleetmişsiniz en fazla 1 dakika bekletmek gerekiyor, ayrıca kulak pamuğu ile sadece kesiklerin üzerine sürmeliydiniz tüm kolunuza değil :110:

ben yüzüm de sivilce çukuru için belli aralıklar ile TCA kullanıyordum, % 20 oranından fazla yüz için önerilmiyor. TCA Türkiye Resmi sitesinden alıyorum her yıl kapıda ödeme filan var , Tca farklı oranlarda da bu yıl vücudumda kullandım Dövme silme için sonuçtan memnunum

ben yüzüm de sivilce çukuru için belli aralıklar ile TCA kullanıyordum, % 20 oranından fazla yüz için önerilmiyor. TCA Türkiye Resmi sitesinden alıyorum her yıl kapıda ödeme filan var , Tca farklı oranlarda da bu yıl vücudumda kullandım Dövme silme için sonuçtan memnunum
dövmeye kadar siliyor ama bir tek çatlaklara etki etmiyor sanırım :KK43:

Arkadaşlarımdan biri Doğumdan sonra oluşan çatlaklar için uyguladı ve çatlakları giderdi, her bünyede farklı etki bırakabiliyordur belki sanırım kullanılan oran da önemli

Merhaba izleriniz gectimi bende tca %40 olanindan kullandım dediğiniz şekilde izler kaldı mor renkte ve hala geçmedi

X