Taytın üzerine giymeye kıyafet arıyorummmmm!!!!

fisneli.browni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
312
0
arkadaşlar şöle taytın üzerine giyebileceğim vicüduma yapışıcak kumaştan kalçalarımı örtücek mini bi kıyafet arıyorum 36 beden ........olan ark. resim koyarlarsa sevinirimn sositosositoa.sa.s.

Merhaba, ben de siyah beyaz ve gri renklerde kumaşı olan tam da bu tarife uyan kıyafet var hatta aynı türde iki tane daha kıyafetim var ama onların modeli alta doğru genişliyor. Bu kıyafetleri aldıktan sonra kilo aldım ne yazıkki giyemedim.Birini sadece iki bilemedin üç kez giymişimdir o kiloyu saklıyor da:) Neyse ilgilenirsen yarın fotoğraflarını gönderirim sana. Şu anda resim çekme imkanım yok o nedenle.

36bedenelbiseey4.jpg

36 bedene uygun.kaiteliüst kısmı fileli altında astarı var.mini elbise.............a.s

merhaba, aslında çok bluz var elimde farklı bedenlerde ama bu aralar çok yoğun çalışıyorum (proje yetiştirmem gerek....) çok detaylı listeleyip açıklama yazamıyorum hiçbirşeye ama size aşağıdaki linki verebilirim... buradan ilginizi çeken ürün veya ürünlerin açıklamasını yazabilirim size... çok özür dilerim bu tarz bir yaklaşım geliştirdim, satmak istemiyormuş gibi siz bakın falan ama inanın vaktim çok dar bu ara....hoşgörünüze sığınıyorum. Ürünlerin çoğu yenidir bu arada....

tinyos/yeniliste - Photobucket - Video and Image Hosting

Bir de satılık ürün olarak listedediğim birkaç birşey var sitede onların linki de:
http://www.kadinlarkulubu.com/ikinci-el-esyalar/223559-ihtiyac-fazlasi-kiyafetler-ve-ayakkabilar.html

Bunlara da kalabilirsiniz. Dilerim gönlünüze göre birşeyler göstermiş olurum size de vaktinizi çalmış olmam...

bende var çok şık üste oturuyor ve siyah tayt ile mükemmel duruyor. hiç giyilemedi yurtdışından H&M den alınma..20 YTL ...kışlık yepyeni bölümünde bakabilirsin tatlım...

cicim ikinci el bölümünde topiğime bakarsan orda kırmız badi var popoyu örtüyo üste yapışıyo senin istediğin gibi

X