Taylor Minerals

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Kızlar Taylor Minerals ürünlerini kullanan ve memnun kalanlar var mı ?taylorun hangi urunlerini tavsiye edersiniz

Son düzenleme:
tayloru piyasaya duyuran ben oldum sanırım :))
hemen anlatayım canim...

pigmentleri kesinlikle çok başarılı
hatta öyle ki pigment olayına aliştiktan sonra katı farlarınızı bi kenara aticaksınız
kalıcılıgı, sürümündeki kolaylık, ışıltısı, albenisi anlatılmaz yaşanır :)
bi çok mineralli ürünün pigmentini kullandım ama taylordan iyisine rastlamadım...
üstelik renk skalası da çok geniş
fiyatıyla, firma sahibi taylor hanımın tatlı diliyle kesinlikle diğerlerindene fark atıyor

allıkları da mükemmel...
2 sene önce brick diye bir allıgını almıştım hele ki hastasiyim...
fakat sanirim artık çıkarmıyor
bu sene başka bir allıgını aldım onun yapisi da harika...
minicik kutularının aksine bereketleri insanı cezbeden diğer bir ayrıntı

son siparişimde taylor bir kaç hediye ürünün yanısıra bir de ruj göndermiş yine jar içinde
portakallı...
aman yarabbim o ne tattir öyle :)
sanki portakal kabuklarını sürüyorum dudagıma
bu arada firca ile sürülüyor...
ruj sevmem ama sirf o tadi için taylora bayiliyorum :)

primer'i başarili...
fondotenlerini çok begeniyorum...
fircalarını da öyle
kısacası taylor'in herşeyine hastayım ben :asigim:

bu da pigmentlerin renkleri...
hepsini süremedim gerci kolumun uzunlugu musade etmedi :)

dsc00005uqw.jpg

yakından....

dsc00007sll.jpg

dsc00008eac.jpg

gurbacıgım zaten senden katılım bekliyordum cok sagol bilgilendirdigin için opuyorumnanaktan

bende gecenlerde taylor siparisi verdim everydayler kadar guzel cıkacaklar mı cok merak ediyorum ...elime gectiginde mutlaka olumlu olumsuz yorumlarımı yapacagım

Benım ıngılızcem olmadıĞından bır tÜrlÜ sıparıŞ veremedım bende Çok ıstıyorum ama banada yardımcı olurmusunuz

kızlar google la taylor yazıp arattırdıgınızda taylor ın web adresi cıkıyor oraya girip siparis verebilirsiniz

ask bocugu tabibi yardımcı oluruz ama ilk once sen renk secimlerini site üzerinden yap olur mu

kızlar shipping kaç dolar tr. ye ye ?bu taylor ürünlerinde bende çok beğendim sipiraiş vermek istiyum

Son düzenleme:
arkadaslar merhaba,
ben de taylor minerals urunlerinden almayi dusunuyorum. peki oradan urun secerken nasil almaliyim? ben daha cok fondoten ,allik ve firca istiyorum. bunun bir kiti felan var mi,kucuk deneme boylarindan olusan?
acik bugday tenliyim ve asiri yagli bir cildim var, ayrica kapaticiliginin da iyi olmasini istiyorum, o yuzden ne renk secmeliyim, ne tur secmeliyim bilmiyorum, bu konuda bilen birileri bana yardimci olabilir mi lutfeeenn?

kizlar buraya yazmistim ama kimse cvp vermedi sagolsun:)
ben de ne varsa yine kendimde var deyip deneme amacli ilk siparisimi vermistim. 15 gun oldu siparislerim geldi bgn:) cok mutluyum:)
urunleri daha denemedim ama cook guzel gorunuyorlar.

Iste bunlar;

taylormademin2.jpg

Gurbaa Prenses.......
Bu renklerin adınıda yazarmısın...Çünkü siteye bakıyorum ama bunlar hangi renk onu anlamadım..Rica etsem isimlerini desırayla yazarmısın ona göre isteyeceğim bende.

kizlar buraya yazmistim ama kimse cvp vermedi sagolsun:)
ben de ne varsa yine kendimde var deyip deneme amacli ilk siparisimi vermistim. 15 gun oldu siparislerim geldi bgn:) cok mutluyum:)
urunleri daha denemedim ama cook guzel gorunuyorlar.

Iste bunlar;

taylormademin2.jpg

canım rica etsem renkleri gösteren bir foto çekermisin canım :))))))) nasılmış bir bakayım

X