Göz Makyajı TAVSİYE!!! LOREAL ---> VoLuminous OriginaL 5X Maskara BLACK

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2

Özel seramide içeren formülüyle kirpikleri besler ve dolgunlaştırarak 5 kat daha hacimli görünmelerini sağlar.

Normalde Loreal,Türkiye'de pahalı kozmetik firması olarak bilinse de işin aslı öyle değil.Türkiye'de 30-40 TL arasında satılan bu rimel yurt dışında 5$'a satılıyor çünkü bir drugstore ürünü.Ben de ebaydan o fiyata aldım.Yani öyle çok para ödemenize gerek yok,yurtdışından gayet ucuz bir fiyata temin edebilirsiniz

Rimel vaat ettiği herşeyi gerçekleştiriyor.Zaten ilk sürünce işte budur dedim.Verdiği dolgunluk gayet tatmin edici,zaten benim bir rimelden ilk beklentim dolgunluk vermesi.Tek katta bile performansı güzel ama ben yoğun ve dikkat çekici kirpiklerden hoşlandığım için 2 kat geçtim ve süper oldu kirpiklerim:)Kömür gibi siyah ve hacimli kirpiklere sahip oluyorum sürünce.Ayrıca kirpikleri sertleştirmediği için gün içinde istediğim zaman tazeleyebiliyorum.Göz altına pul pul dökülmüyor ve bu benim için büyük bir artı.Yıkayınca kolayca çıkıyor,gözleri hırpalamaya da gerek kalmıyor.Artık kolay kolay değiştireceğimi zannetmiyorum bu rimeli,en iyisini bulana kadar benim için en iyisi budur:)
Hala istediğiniz gibi bir rimel bulamadıysanız bu rimeli mutlaka deneyin...

bende bunu kullanıyorumm kirpiklerim zaten uzun bu tam istediğim dolgunluğu veriyor çok memnunum ama bizde pahalı nerseyde 40 tl falan yazık valla bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…