Tavsiye Edeceğiniz Hastane Varmi Doğum Için

Mert0403

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
613
41
42
MERHABA

arkadaşlar şuan 25 haftalık hamileyim ve medipolde leyla hanıma gidiyorum aslına bakarsanız gayette memnunum ama fiyatları uçmuş durumda. o yüzden arkadaşlar ne olur yardımcı olun bana son ayda doktor değiştirmek istemiyorum :uhm::uhm::uhm:

Merhabalar arkadaşım
Ben de leyla hanıma gidiyorum ve memnunum doğum fiyatları hakkında konuşmadık kendisiyle fakat biraz pahalıca olduğunu biliyorum. Ama yine de güvendiğim doktordan vazgeçmeyi düşünmüyorum aylar önceden bütçemi doğum için ayaralamaya başlamadım. Bu tür şeylere insan ömründe kaç defa bütçe ayırıyor ki. Bu arada bebişin cinsiyeti nedir. Benim ki erkek ve 23 haftalık hamişim. hayırlısıyla kucağımıza bebeklerimiz alırız umarım...

merhaba bende medipolde pınar hanıma gidiyorum çok memnunum ama bende fiyatlardan dolayı başka hastane ve doktor araştırıyorum.gerçi daha hamile değilim olacak inşallah.hamile kalmadan düzenli bidoktorum olsun istiyorum.medipol çok pahalı.ferihan laçine sordum.sezeryan 1900ytl imiş.dr.gül hanımı methettiler ama orasıda yüksek bana.ilk doğum yaptığım hastane geldi aklıma ümraniyede özel atlas hastanesi.sezeryan 500 normal300ytl.dr selma haımı önerdiler.tecrübeli ve çok güleryüzlüymüş.sanırım oraya gideceğim

bende semiha şakir doğum evine gidiyorum....doktorum oranın klinik şefi...muayenesi ne gidiyorum tahlillerim devlette yapılıyor....ama doğum özelde olacak sanırım büyük ihtimallede dragos şifa olur...doktorumdan çok memnunum ama hastane konusun da bende bilgisizim....

bende medıpolde leyla hanıma gıdıyorum henuz yenı benımkı cok tavsıye ettıler gıden arkadaslar sız nasıl memnunmusunuz
fıyatları bılmıyorum bende ama cokmu pahalı ssk karsılamıyormu bır kısmını ne cahılım bende ya sormadım bunları hıc henuz erken dıye

Kadıköy şifa..Pahalı bir hastane ama
tek kelimeyle çok tecrübeli bir bebek hemşiresi takımı var...
hele İlknur hemşire varkii, helal olsun ona...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…