tatloslarim yardim istiyorum bi bakin hele bana cok onemli ?

Kotu seyler getirme aklina tatli. Ne dis gebeligi ne ilaci hem o .? Sakin doktor adet sokturucu falan verirse icme banada vercekti almadim 1 hafta sonra yine gittim hamileuim gec dollenme olduys seninki kanda ckmamasi cok normal bitanem benim yaaa ilac faln icme dokorunu deqistir bir doktora bagli kalma egerarsa bebegini dusun ilac icmeyi unut....

Şimdi idrar testi yaptım değilim hamile. Adet omadım ıyıce bunaldım ya. Ne yapmam ben pazarteside olmasa başka doktora gitmem bide bir sıkıntı yok dıyor. Yoksa ben nie adet olamıyorum yani anlamadım gitti ama hamile değilim orası. Kesin ıkı gebelik testi yaptım hep bir çizgi. Barı adet olsam da aşılama ya. Başlasam insallh olurum dua edinnnnn bana

Dualarimz seninle bitanem benimbenimde adetm gectikten sonra yaptigim idrar testleri negatifti son 3 tanesi pozitif cikti sonra doktora gittm kanda cikti tatlim hep karamsarsin hep karamsarsin olmaz bole stres cok etkiliyo ben sna soluyorum benim ilk kanda bile cikmadi 1hafta sonra cikti kanda ben annemin karninda 2 aylik olmusumda annem beni yeni ogrenmis ne kanda cikmisin ne idrarda hamileysen bile hemen hormanlara inmiyo ben yasadiqm icin sna bu lari anlatiyorum vardr bi sebebi o sebebte insallah bebesindir insallah bitanem karamsarligi birak bi yan olumlu dusun artik tatlim ya :-\

Dualarimz seninle bitanem benimbenimde adetm gectikten sonra yaptigim idrar testleri negatifti son 3 tanesi pozitif cikti sonra doktora gittm kanda cikti tatlim hep karamsarsin hep karamsarsin olmaz bole stres cok etkiliyo ben sna soluyorum benim ilk kanda bile cikmadi 1hafta sonra cikti kanda ben annemin karninda 2 aylik olmusumda annem beni yeni ogrenmis ne kanda cikmisin ne idrarda hamileysen bile hemen hormanlara inmiyo ben yasadiqm icin sna bu lari anlatiyorum vardr bi sebebi o sebebte insallah bebesindir insallah bitanem karamsarligi birak bi yan olumlu dusun artik tatlim ya :-\
tmam artık iyi düşüncem sadece korktuğum için öyle düşünüyorum insallh hayırlısıdır benim için başka bir doktora gidenimi cânim sence ben anadu yakasında oturayım kartal cevizlide yani iyi bir doktor bulanilirmiyimaceba. Gerçi iyilerine hep gittim yada ben öyle sanıyorumolmasa ben bir doktora gideyimpazartesi canım. Dimi

Son düzenleme:
günaydnn canım sabah ilk idrarla yap testi bana hamilesin gibi geldi inşallah ölesindir

. Allah. Razı olsun senden. Cok destek oluyorsun bana. Allahım sana sıkıntı veremesin inşallah yani içimi ferahlatyorsun pozitif enerjini hissettiriyorsun
Canım benim dedim ya cansın cann:KK66:

Evet gercekten iyi doktor bulmak cok zor ya bugün alıp yapadım bidaha test. Bakalım bide adet olursan gel. Aşılma yapacağız ama klanım şöyle bir sorun var eşim varikoselden ameliyat oldu. Sperm hem yavaş hemde az o yüzden hamile halmam diye düşünüyorum ama hiç belide olmaz bana klomen ve bir ilaç daha. Verdi adetin 3 gunü gelirsin demişti.

canım senin hakkında rabbim hayırlısını nasip eder inş yazılarından anladığım kadarıyla çok sitres yapmışın sakin ol gebelik varsa bile bukadar sitres iyi değil yoksa bile hayırlısı olsun çok kafaya taktığın için adetini geciktiriyorsun sakin ol inş gebesindir.

canım senin hakkında rabbim hayırlısını nasip eder inş yazılarından anladığım kadarıyla çok sitres yapmışın sakin ol gebelik varsa bile bukadar sitres iyi değil yoksa bile hayırlısı olsun çok kafaya taktığın için adetini geciktiriyorsun sakin ol inş gebesindir.

Ya zaten cok takıntılıyım ve sterlinim ya en iyisi bosvermek ya stresi doruklarda yaşıyorum insallh olurum hasta

Ya zaten cok takıntılıyım ve sterlinim ya en iyisi bosvermek ya stresi doruklarda yaşıyorum insallh olurum hasta

ne dıyım canım hakında hayırlısı neyse o olsun ne dıyım bılmıyorum bu konuda ya snada yardımcı olamıyoum uzuluyorummm

ne dıyım canım hakında hayırlısı neyse o olsun ne dıyım bılmıyorum bu konuda ya snada yardımcı olamıyoum uzuluyorummm

Olsun birşeylerde yazman bile en büyük destek ve yardımdemektır. Hakkımızda. Hayırlısı hasta olunca müjde vercemmm:KK66:)

X