tatloslarim yardim istiyorum bi bakin hele bana cok onemli ?

buncuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
218
8
En son adet tarihim 8 mayis ve daha edt olmadim ayin 12 sinde doktora gittim kan tahlili yapildi bete hcg 1.20 cikti yani doktor hamile dqilsin dedi. 1 hfta icinde adet olursun dedi adet sokturucu hap vercekti istemedim. Bugunn ayin 18 i ben adet olmadim sabah idrar testi yptim pozitf cikti aksama bidaha yapti ve yine pozitif cikti degisikk markalarla yaptim yalnis cikmistir diye ikisde silikte pozittif cikti beni gibi olupta hamile olan varmi acba cevap verin lutfennn bana ilgilerinize ihtiyacim var bu aksam tekrar test yapicammm cevap vrin luttfennnn :-/

Son düzenleme:
canim bence yarin tekrarla kani idrar testleriyle ugrasma hc

bence de git hemen kan testi yaptır yarın. benim bir arkadaşım adetinden 1 hafta geçtikten sonra değeri 2 çıkmıştı. doktor hamile değilsin bekle adetin gelir demiş. o da 7 gün sonra adeti hala gelmemiş. bi de uçağa bineceğinden uçata adetim gelirse bi de diye düşünmüş bi daha gebelik testi yapmış pozitif. hemen kan veriyo değeri 108 olmuş. doktor demiş ki ümitlenme kimyasal olabilir demiş. ama o şuan 7 aylık hamile :)

canim bence yarin tekrarla kani idrar testleriyle ugrasma hc

Aslinda yoktur diye gitmeyekorkar oldum 6 gun once yoktu bide ozele gittim bu sfer devlet hastanesine gidicem bende napayim 2 inci cizgiyi gormek benicokk mutlu etti sonu husran olsun istemiyorum aslinda :-(

Aqzin bal yesin seni ya gidicem doktora bakalim ne olcak coooook istiyorum bugun bi ebeyle konustum silik teste negtif denir dedi sinirlerim bozuldu :-(

her silik çizgi negatif değildir benimki belli bile değildi doğru düzgün ama hamileymişim sen kan testi yaptır ama devlette aynı gün çıkmıyor canım sonuç özelde yaptır hemen çıkıyor inşallah hamilesindir

hayırlı olsun cnm :) ben sana demiştim içini ferah tut :) inş sağlıklı bir şekilde devam eder :)

Gercekten ole ferah tutunca hersey daha olumlu gidiyo hayatta sadece bunun icin degil hersey icin gercerli coook saolun kizlar yanimda oldugunuz icin

bu arada değerin kaç çıktı cnm?

Ben ilk gittigimde gebelik yok dedi doktor 12 sinde gitmistim ayin beta hcgem 1.20 di adet olursun bir hafta icinde dedi ardan 1 hafta gecti ve ben evde 3 tane testt yptim hepsi pozitif cikti bugun doktoruma yeniden gittm bole bole dedim sasirlcak bi durum dedk ultarasonda bkti rahim klinlasmis bebqim dha yeni oldugu icn gorunmuyor ultrasonda bugun ku sonucum ise yani beta hcgem 77.31 cikti yani pozitif 2 hafta sonra gidicem ve bu sefer gorucem bebegimi folik asit verdi kullanmam gerekiyormus bole iste havalara ucuyorrumm resmen iteyen herkeze mevlam yasatsin bu duyguyuuu

tam da benim sana verdiğim örneği yaşamışsın cnm benim :) arkadaşıma olan sana olmuş :) demekki bana da malum olmuş ki hemen sana moral olmuşum :) çook sevindim kardeşim inşallah böyle devam eder gider kendine çook dikkat et ve ağır işler yapma. bol bol dinlen cnm :)

Bugun ku degerrim 77.31 cikti tatlim

çook güzel cnm inş böyle katlanarak devam eder. geçen ay ben kimyasal gebelik yaşadım. değerlerim katlanmadı o acı çok kötü ama senin değerlerin çok güzel katlanmış ve böyle devam eder inşallah :) senin sevincini paylaşıyorum şu an çok mutlu oldum kendim hamile kalmışım gibi :) bana da çook dua et :)

Gercekten ole zten banada cokk morel llmustu o anlattigin gercekten iina dogmus senin kendimi yormaya hic gerek yok bundn sonra benim icin tek onemli olan evlaim isler her zman yapilir bugundden beri dua ediyorum rabbim onu korusun dualar okuyorum ogrendiqin andanberi

Beni nasil teselli ettiysen bnede seni teselli edicem sende sakin kafana takma tatim herseyin zmani var allahim bir yere krarlastirdi sadece zzmni vardir. Bu senin icin koto bir gecrubedir hamilelerin duasi kabul olurmus rabbim sna. En kisa zmanda hyirli i evlt nasip etsin kucana aldiqin gunleri gostersinnn bitanemmm sakin kafana takipta uzulme ben butun kadinlar kulubu senin yanindayizzz

cnm benim bu ay biz de bebek için çalışmalar yaptık :) bat a 4 gün var :) inş hamile olursam haftaya kesin haberi veririm sana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…